Pronájem bytu 2kk, 43m2, Praha 8, Kobylisy

Pronájem bytu 2kk, 43m2, Praha 8, Kobylisy

Pronájem bytu 2+kk
Kč/měs 25 999

Nejlevnější půjčka přes internet
až 1,5 milionu Kč od 3,99%.

Vývoj ceny
Novinka 27.02.2026
Celková plocha: 43 m2
Kontaktovat zdroj

ID: FrydlanL
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu plně vybavený byt 2+kk o velikosti 43 m v atraktivní lokalitě Praha 8 Kobylisy (Frýdlantská ulice). Byt se nachází v udržovaném domě v klidné rezidenční zástavbě s výbornou dostupností do centra města.
Stanice metra Kobylisy (linka C) je vzdálena jen několik minut chůze. V bezprostředním okolí je kompletní občanská vybavenost supermarkety, restaurace, kavárny, lékárna, školy i zastávky MHD. Lokalita nabízí také dostatek zeleně a možností pro volnočasové aktivity.
Byt prošel rekonstrukcí a nabízí praktickou dispozici obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou ložnici, koupelnu s WC a vstupní chodbu. Pronajímá se kompletně zařízený nábytkem i spotřebiči, což umožňuje okamžité pohodlné nastěhování bez dalších investic.
Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení v klidné části Prahy s rychlým spojením do centra.
Nájemné: 25 999 Kč / měsíc
Poplatky: dle skutečné spotřeby (energie budou převedeny na nájemce)
Provize: 26000
Byt je k nastěhování dle domluvy.
V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Při komunikaci prosím uveďte ID: FrydlanL

Zdrojová stránka Nahlásit inzerát
  • Inzerát je neplatný
  • Nesprávná cena
  • Nesprávné informace
  • Podvodný inzerát
  • Duplicitní inzerát
Informace jsou poskytovány bez záruky. Pro aktuální stav nabídky navštivte zdrojovou stránku.

Přibližná poloha

Kontakt

+420 773654888