| Celková plocha: | 69 m2 |
|---|
Ve výhradním zastoupení majitelů nemovitosti Vám nabízíme k prodeji pěkný a slunný zrekonstruovaný byt v Ostravě - Zábřehu.
Byt je umístěn v prvním nadzemním podlaží a je po rekonstrukci která proběhla před zhruba 10 lety, před 2 lety byla instalována nová kuchyňská linka. Kuchyně je zhotovena tzv. na míru včetně nových zabudovaných spotřebičů mimo lednice s mrazákem.
V koupelně je instalovaný prostorný sprchový box čtvrt kruhového tvaru. Samozřejmostí je rovněž prostor pro pračku i sušičku.
V koupelně, WC a kuchyni jsou nové stoupačky i odpadní trubka v plastu. WC je v koupelně a je typu kombi.
Elektřina je v prostoru chodby, koupelny, WC a kuchyně zhotovená nová v mědi.
V celém bytě byla položená plovoucí podlaha, v koupelně a WC je keramická dlažba a keramické obklady.
Pro chvíle odpočinku, posezení, či ranní kávy lze využít prostornou lodžii.
Velkou výhodou tohoto bytu je jeho umístění v 1 NP domu, netýká se Vás stoupání do schodů, což ocení zejména starší lidé.
Dům samotný byl kompletně revitalizován, okna bytu jsou plastová.
V domě je kamerový systém, otevírání dveří domu je domácím telefonem, čipem, případně klíčem. K bytu náleží sklepní box, průkaz energetické náročnosti budovy se vyhotovuje.
Dům ve kterém se byt nachází je nedaleko tramvajové zastávky a nákupního střediska, České pošty a restaurace.
Více informací Vám poskytnu rád osobně při prohlídce této nemovitosti.