Apartmán 2+kk s výhledem na bazén, luxusní Harmony Palace, 400 m od moře, Slunečné pobřeží Mijas

Apartmán 2+kk s výhledem na bazén, luxusní Harmony Palace, 400 m od moře, Slunečné pobřeží


Referenční číslo: B_3596
Certifikovaná realitní kancelář Relax Properties Vám nabízí k prodeji luxusní apartmán 2+kk o celkové ploše 58 m², který se nachází v prestižním komplexu Harmony Palace v letovisku Slunečné pobřeží v Bulharsku.
Apartmán se nachází v přízemí ze 7 podlaží a nabízí příjemný výhled na bazén. Prodává se s elegantním nábytkem a spotřebiči, jak je uvedeno na fotografiích, a je připraven k okamžitému nastěhování.
O nemovitosti
Apartmán se skládá z: vstupní haly, kuchyně spojené s obývacím pokojem, ložnice, koupelny s WC, terasy.
Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení i k celoročnímu pronájmu.
O komplexu Harmony Palace
Harmony Palace je moderní celoroční komplex s vynikající polohou, jen 400 m od moře a v blízkosti centra letoviska a známé pláže Kiki. V okolí najdete několik supermarketů (Mladost, T-Market), restaurací, kaváren a dalších služeb a atrakcí. Další výhodou je autobusová zastávka přímo u komplexu, odkud je přímé spojení do historického města Nesebar (UNESCO). Další velkou výhodou je karta Harmony Club, se kterou můžete navštěvovat a využívat všechny služby všech komplexů Harmony.
Komplex nabízí:
bazén a venkovní vířivku,
saunu,
restaurace a piano bar,
fitness a sportovní hřiště,
prostor pro grilování,
nepřetržitá ostraha a recepce.
Roční poplatek za údržbu: 21 €/m²
Lokalita – Slunečné pobřeží
Slunečné pobřeží je jedno z nejoblíbenějších letovisek v Bulharsku s dlouhými písečnými plážemi, spoustou restaurací, obchodů a zábavy. Historické město Nesebar (zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO) je dostupné autem nebo pěšky po pobřežní promenádě.
Služby Relax Vlastnosti
Našim klientům poskytujeme kompletní služby na klíč:
právní servis a advokátní úschovu financí,
inspekce nemovitostí a přepisy energií,
registrace na finančním úřadě (Bulstat).
Zdarma: první úklid, pojištění na 1. rok, elektronická platba za elektřinu, možnost sjednání trvalého nebo přechodného pobytu.
Připojte se k mnoha spokojeným klientům, kteří přes nás bezpečně koupili svou nemovitost v zahraničí.
Jsme členy NARKS a MCEPI.
Podrobnosti Stát : Bulharsko Property size (m2) : 58 Property category : Dvojizbový apartmán Property condition : Novostavba Typ nemovitosti : Studio / Apartmán / Byt Purpose : Sell Price : 95.900 € Private Fields Ribbon Zelený : Výhled na bazén Ribbon Žltý : Luxusní komplex Ribbon Modrý : 400 m od moře
Zdrojová stránka Nahlásit inzerát

  • Inzerát je neplatný
  • Nesprávná cena
  • Nesprávné informace
  • Podvodný inzerát
  • Duplicitní inzerát
Informace jsou poskytovány bez záruky. Pro aktuální stav nabídky navštivte zdrojovou stránku.

Přibližná poloha

Kontakt