Nejlevnější půjčka přes internet
až 1,5 milionu Kč od 3,99%.
| Celková plocha: | 32 m2 |
|---|
Jsou-li Vaše požadavky na nové bydlení zejména žádaná lokalita v centru města a záruka dlouhodobého pronájmu, tak právě Vás bych ráda pozvala na prohlídku bytu o dispozicích 1+kk v zrekonstruovaném cihlovém domě.
Užitná plocha bytu činí 32m² je rozdělena do kuchyně s chodbou, pokoje a koupelny se sprchovým koutem. V tomto domě byla dokončena v minulých letech kompletní rekonstrukce jak společných prostor, tak všech bytů, která zahrnovala výměnu plastových oken, pořízení nové kuchyňské linky včetně vestavěných spotřebičů, koupelny s novou sanitou a obklady, nové omítky, plovoucí podlahy, výměnu radiátorů, renovaci vstupních i pokojových dveří, zárubní.
Lokalita splňuje požadavky nejnáročnějších klientů – vynikající pěší dostupnost všech služeb, MHD, bezprostřední blízkost parku a obchodního centra Nová Karolína.
Vhodné rovněž jako firemní byt.
Samozřejmostí je možnost umístění trvalého bydliště. Zvu Vás na prohlídku této zajímavé nemovitosti!