Byt 2+kk 46m² Strachotín

Byt 2+kk 46m²

Prodej bytu 2+kk
Kč 5 290 000

Spočítat hypotéku

Vývoj ceny
14 dní na trhu (od 10.02.2026)
poslední změna: 10.02.2026
Celková plocha: 46 m2
Kontaktovat zdroj Spočítat hypotéku

Hledáte rychlý únik z města? Na konci obce Strachotín, pár kroků od hráze Mušovského jezera, v místě protkaném cyklostezkami a vinicemi vznikl unikátní projekt Marina Strachotín.
Co byste řekli tomu, mít na takovém místě apartmán o dispozici 2+kk a pokud jej zrovna nevyužijete, můžete ho bez starosti pronajmout? Takový byt je ideální investicí, majitelům se nabízí možnost krátkodobých pronájmů v době, kdy ho sami nevyužijí.
Dispozice bytu:
Vstup prostornou chodbou s místem na vestavěné skříně
Přímo vedou dveře do luxusně vybavené koupelny
Vlevo pak vstup do hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem, klimatizací a HS portálem na velikou terasu
Přímo proti vchodu jsou dveře do 2.ložnice s velikým oknem směrem na Pálavu
Plusy projektu Marina Strachotín:
- Poloha v rychle se rozvíjejícím vinařském kraji
- Uzavřený klidný areál s vlastním bazénem na konci obce
- Kvalitní cihlou zděné novostavby
- Parkovací místo v ceně
Novomlýnská nádrž je odsud jen pár metrů, místní jí říkají Strachotínské moře. Naproti Strachotína přes vodní nádrž se nachází Horní i Dolní Věstonice, Pavlov a nad ním i oblíbená obec Klentnice.
Samotný Strachotín nabízí velmi slušné zázemí. Je zde několik restaurací, hřišť, spoustu cyklostezek a nespočítaně krásných výhledů a klidných koutů. Oblíbená je také ulice Sklepní, na které najdete jeden vinný sklípek vedle druhého. Výlet po Sklepní ulici si můžete prodloužit až do obce Pouzdřany, kdy přes pole a kolem rybníka (celou dobu v chráněné krajinné oblasti) dojedete k dalším sklípkům či k pražírně kávy. Po cestě můžete odbočit k soutoku Jihlavy a Svratky. V podstatě přes kopec dojedete do Mikulova a kousek od něj si můžete užívat v Aquaparku Moravia.
Naprostý klid a ticho, uzavřený areál s bazénem nabízí naprosto dokonalé útočiště pro relaxaci.
Co vy na to? Chcete pro svou rodinu taky kousek ráje? ozvěte se mi

Zdrojová stránka Nahlásit inzerát
  • Inzerát je neplatný
  • Nesprávná cena
  • Nesprávné informace
  • Podvodný inzerát
  • Duplicitní inzerát
Informace jsou poskytovány bez záruky. Pro aktuální stav nabídky navštivte zdrojovou stránku.

Přibližná poloha

Kontakt

+420720852024

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej bytu Strachotín

4 190 000 Kč
Strachotín
33 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Strachotín.