Prodej mezonetového bytu 6+1, 246 m2, 2x garážové stání, sklep, terasa, Na Kocínce, Praha 6, Dejvice

Prodej mezonetového bytu 6+1, 246 m2, 2x garážové stání, sklep, terasa, Na Kocínce, Praha 6, Dejvice

Prodej bytu Atypické
Kč 45 000 000

Spočítat hypotéku

Vývoj ceny
17 dní na trhu (od 07.02.2026)
poslední změna: 17.02.2026
Kontaktovat zdroj Spočítat hypotéku

Nabízíme k prodeji atipický, mezonetový byt o dispozici 6+1 (246m2), který je situován v klidné části Prahy v blízkosti centra města Praha 6 Dejvice, ulice Na Kocínce.
Nadstandardně řešený byt je umístěn v 3. a 4. patře cihlového domu s výtahem. Podlahová plocha bytu činí velkorysých 246 m2, k bytu patří velká terasa 30 m2, dva sklepy (1,8m2) jsou za parkovacím stáním, které mají každé výměru 12,5 m2
V přízemí je předsíň, kuchyně s jídelní částí, obývací pokoj, jedna ložnice, koupelna, toaleta a technická místnost. V mezonetu jsou celkem tři samostatné pokoje a dvě koupelny, hlavní ložnice je se šatnou.
Velmi oblíbená a atraktivní lokalita s dobrou dostupností do centra města a veškerou občanskou vybaveností v blízkosti domu. Vynikající dopravní spojení - 5 min. pěšky od metra stanice Dejvická. Kousek od domu je sportoviště a staví se zde ZDŠ. Doporučujeme

Zdrojová stránka Nahlásit inzerát
  • Inzerát je neplatný
  • Nesprávná cena
  • Nesprávné informace
  • Podvodný inzerát
  • Duplicitní inzerát
Informace jsou poskytovány bez záruky. Pro aktuální stav nabídky navštivte zdrojovou stránku.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 1744 podobných nemovitostí Prodej bytu Praha

6 490 000 Kč
Karlín, Praha
36 m2
10 800 000 Kč
Karlín, Praha
76 m2
7 990 000 Kč
Molákova 30, Karlín, Praha
Karlín, Praha
48 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Praha.