Pěkný byt 2+kk se šatnou a balkonem, v oblíbené části ČB u řeky Vltavy a cyklostezky! České Budějovice

Pěkný byt 2+kk se šatnou a balkonem, v oblíbené části ČB u řeky Vltavy a cyklostezky!

Pronájem bytu 2+kk
13 000 Kč

Nejlevnější půjčka přes internet
až 1,5 milionu Kč od 3,99%.

Vývoj ceny
Novinka 06.02.2026
Celková plocha: 49 m2
Zavolejte na 723423123,
napište na v.cirhanova@cebras.cz
nebo vyplňte formulář

K pronájmu nabízíme pěkný byt s výměrou 50 m 2 a dispozicí 2+ kk, který se nachází ve 3. patře klidného a udržovaného panelového domu s výtahem.
Byt má samostatnou místnost s balkonem, kuchyň se vstupem do druhé místnosti, koupelnu s vanou a toaletou, vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi a samostatnou šatnu. V přízemí domu je navíc vlastní sklepní kóje.
Vytápění a ohřev vody je zajištěn ústředním dálkovým zdrojem, elektro a plyn se přepisuje na nájemníka.
Dům se nachází nedaleko centra města, v ulici Kubatova, v blízkosti školy, obchodů, kaváren, restaurací, řeky Vltavy, cyklostezky (domů se tak můžete dostat na kole nebo lodi :)
Měsíční nájemné činí 13 000 Kč, poplatky za služby (voda, vytápění, výtah …) činí 2 500 Kč, elektřina a plyn se přepisují na nájemce.
Kauce ve výši 1 měsíčního nájmu a poplatků za služby, poplatek za služby RK jeden nájem plus 21% DPH.
Majitel preferuje solidní nájemníky s dobrou platební morálkou, nekuřáky, bez domácích mazlíčků.
Byt je volný, tak neváhejte a ozvěte se mi!
Budu se na Vás těšit na některém ze svých kontaktů. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 105 podobných nemovitostí Pronájem bytu České Budějovice

12 000 Kč
České Budějovice 3, České Budějovice
39 m2
11 000 Kč
České Budějovice 3, České Budějovice
49 m2
15 400 Kč
České Budějovice 3, České Budějovice
81 m2
14 500 Kč
České Budějovice 3, České Budějovice
66 m2
14 500 Kč
České Budějovice 3, České Budějovice
90 m2

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu České Budějovice.