| Celková plocha: | 100 m2 |
|---|
Prostě unikátní styl života
Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízíme ke koupi řadový rodinný dům o dispozici 4+kk v exkluzivní lokalitě Prahy 6 na Babě.
Rodinný dům byl kolaudován v roce 1978, nicméně v roce 2003 prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí, která netrpěla prvky prvoplánovitosti a byla provedena kvalitně za použití zařizovacích předmětů vyššího standardu.
Dům se nachází v ulici Krohova, která je součástí rezidenční vilové čtvrti Baba, pro kterou je charakteristická nejen prvorepubliková výstavba, ale také bezprostřední blízkost přírodní památky Šárka.
Snoubí se zde klidné bydlení na dosah jedné z nejkrásnějších přírodních scenérií Prahy s dosahem centra města. Tohle není jen bydlení, tohle je styl života.
Nadčasové prvky kvalitní materiály a přírodní prvky…
Při rekonstrukci domu v roce 2003 byly použity nadčasové prvky a materiály. Interiér není všední a rychle se neokouká.
Dům je osazen hliníkovými okny s izolačními dvojskly, které navíc disponují bezpečnostní fólií a bezpečnost je dále podpořena i zabezpečovacím systémem.
V domě vynikají přírodní materiály v čele s krásným a dominantním, samonosným, točitým, dřevěným schodištěm či dveřmi z téhož jasanového dřeva, které jsou proskleny barevným sklem.
Interiér nejen že působí velmi teple a útulně, ale jednotlivé prvky Vás opravdu “zahřejí”. Na podlaze je položena dřevěná podlaha z tvrdého exotického dřeva Merbau, která má velmi dobré izolační vlastnosti a v jakémkoli ročním období působí velmi příjemně a teple.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, který byl měněn v roce 2016 a je napojen na radiátory umístěné v podlaze pod jednotlivými okny, tedy prvek který v zimním období přidá domu na útulnosti.
Dobrá práce s prostorem, když se s metry čtverečními pracuje chytře…
V domě je velmi dobře pracováno s prostorem a vyniká praktičností.
Z menšího zádveří je přístupná garáž, která je vybavena elektricky ovládanými vraty. V zimním období se tedy k Vašemu plechovému mazlíčkovi dostanete takříkajíc suchou nohou.
Jakmile vstoupíte do obývacího pokoje, oceníte jeho prostornost a vzdušnost a okamžitě Vás napadne, že tento řadový dům zvenku “klame tělem”.
Dominantou tohoto prostoru je vyjma dřevěného schodiště také atypický zavěšený krb, díky němuž v zimním období pocítíte nejen teplo výhřevné, ale zejména tolik potřebné “teplo domova”. Tady se zkrátka budete cítit opravdu doma a rádi se sem budete každý den vracet.
Stejnými atributy vyniká i kuchyně, která skýtá opravdu nadstandardní prostor a zároveň je díky dostatečně velkým oknům prostoupena přirozeným světlem. V kuchyni se v současné době nachází také velmi nevšední trouba s plynovým sporákem. Ta ovšem není součástí prodeje a majitelé ji z domu odvezou.
Z této části domu je také přístupná terasa a menší, leč velmi útulná a líbivá zahrádka.
Dům vyniká praktičností. Tady se zkrátka budete cítit opravdu doma
V přízemí domu je k dispozici dále samostatná toaleta s umyvadlem, technická místnost a menší šatna.
V druhém nadzemním podlaží pak naleznete pracovnu a ložnici s orientací do ulice, přičemž z ložnice je přístup na střechu garáže, která je velmi stylově obrostlá zelení. Další, v pořadí druhá, ložnice má benefit v podobě prostorné terasy s půvabným výhledem do zahrady a okolní zeleně. Zároveň však disponuje velmi praktickou šatnou, která přidává další tolik potřebný úložný prostor.
Třešničkou na dortu tohoto podlaží je však střešními okny prosluněná, prostorem oplývající a elegancí se vyznačující koupelna se dvěma umyvadly, toaletou, bidetem a nádhernou, volně stojící vanou v “retro” stylu. Koupelna Vás opravdu chytne za srdce a jakmile ji uvidíte, představivost začne pracovat na plné obrátky.
Po příjemném zimním večeru stráveném s knihou v ruce u krbu zakončíte den lázní v této jedinečné vaně a život tak bude dávat smysl. Protože dům kombinuje velmi chytře eleganci s praktičností, i v tomto podlaží musíme na
Stránka inzerenta.
Zobrazit na mapě:
+420 778 871 871