Online půjčka na kauci i pračku
| Celková plocha: | 75 m2 |
|---|
Nabízíme Vám k pronájmu tento luxusní, prostorný byt 2+kk ve 4. patře reprezentativního rohového, cihlového domu postaveného v neorenesančním stylu po luxusní rekonstrukci (rok 2000) s výtahem, na rozhraní Malé Strany a Smíchova, pod Petřínem s výhledem na náměstí Kinských.
Byt je zařízen nábytkem a nabízí vstupní halu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu.
V kuchyni je linka, lednice s mraznicí, sklokeram deska, el a mikrovlnná trouba, myčka a digestoř.
V koupelně je vana, toaleta, bidet, topný žebřík a pračka.
Na podlahách parkety a dlažba.
Ústřední vytápění.
Dům s recepcí a bistrem.
V domě je možné parkovat v zakladači za příplatek.
Byt se nachází v samém centru Malé Strany, u Zahrady Kinských a Petřínských sadů se známou rozhlednou, s Nebozízkem či Hladovou zdí, nedaleko Michnův palác, divadlo Na Prádle či Seminářské zahrady.
Výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost – zastávka tramvají a autobusů pár kroků od domu nebo metro B Anděl si 8 min chůze od domu.
Průkaz PENB není k dispozici, proto je uvedena třída G.
Provize RK jeden měsíční nájem + DPH.
Poplatky se hradí zvlášť, kauce dva měsíční nájmy.
Foto zařízení pouze ilustrační.
Stránka inzerenta.
Zobrazit na mapě:
+ 420 608 444 300