Byt OV 3+1, 64 m2, balkon, 2 sklepy, ulice Jiráskova, Štětí

Byt OV 3+1, 64 m2, balkon, 2 sklepy, ulice Jiráskova, Štětí

Prodej domu
3 490 000 Kč

Spočítat hypotéku

Vývoj ceny
Novinka 28.01.2026
Celková plocha: 64 m2
Zavolejte na +420 607988662,
napište na milan.pleskot@bonoreality.cz
nebo vyplňte formulář

Realitní kancelář Vám ve výhradním zastoupení vlastníka nabízí bytovou jednotku o dispozici 3+1, a to ve Štětí, ulice Jiráskova. Bytová jednotka je situována ve 3. nadzemním podlaží revitalizovaného cihlového domu bez výtahu a její celková podlahová plocha činí 64 m2 včetně příslušenství. K bytu náleží balkon (1,9 m2) + 2 sklepní kóje (celkem 3,4 m2) v suterénu domu. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, tudíž ideální na kompletní rekonstrukci podle svých představ.
Dispozičně je byt rozdělen na vstupní chodbu, kde je zároveň i menší vestavná šatní skříň. Z chodby se jde do samostatné koupelny, kde je menší vana, umyvadlo a prostor pro pračku. Hned vedle koupelny je samostatné WC. Dále prostorný obývací pokoj, který je situován na jižní stranu se vstupem na balkon, ložnice a menší dětský pokoj. Jako poslední je kuchyně, která je orientovaná na sever. Okna v bytě jsou plastová a na podlahách je pouze PVC v kombinaci s koberci pod kterými jsou dřevěné parkety. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je dálkové. Zemní plyn do bytu zaveden není. Elektroinstalace je původní v hliníku. V dané lokalitě je veškerá občanská vybavenost a velmi dobrá dopravní dostupnost na Prahu, která je odsud vzdálena cca. 54 km. Zájemci o tento byt jistě ocení blízkost školek a škol, sportovišť, kulturních zařízení a nákupních možností. To vše doslova pár kroků od domu. Parkování je v dostatečné míře k dispozici na ulici. Tento byt je vhodný jak pro rezidentní bydlení, a díky nízkým nákladům (fond oprav činní 1.148,- Kč), tak i pro investory k výhodnému uložení svých volných finančních prostředků a dalšímu pronajímání.
Hypoteční úvěr na pořízení této nemovitosti Vám rádi zajistíme, předběžnou kalkulaci si již nyní můžete spočítat na našich webových stránkách. Pro více informací a sjednání prohlídky bytu volejte realitnímu makléři. Těšíme se na Vás.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 7 podobných nemovitostí Prodej domu Štětí

750 000 Kč
,Štětí, okres Litoměřice
100 000 Kč
Štětí,okres Litoměřice,Ústecký kraj,Česko
4109 m2
Štětí, okres Litoměřice
16 m2
6 900 000 Kč
Štětí, okres Litoměřice
1480 m2
999 000 Kč
, Chcebuz,Štětí, okres Litoměřice
24 900 000 Kč
Krátká,Štětí,okres Litoměřice,Ústecký kraj,Česko

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Štětí.