| Celková plocha: | 190 m2 |
|---|
Nabízíme k prodeji luxusní a prostorný byt 4+KK s použitím prvotřídních materiálů o podlahové ploše 189 m² v 7. nadzemním podlaží rekonstruovaného historického domu v ulici Nekázanka, v absolutním centru Prahy. Dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem o výjimečné velikosti 76 m² se vstupem na prostornou terasa o velikosti 50,8 m² s nádherným výhledem na Prahu. Dále ložnice 16,6 m² (vstup na terasu) dětský pokoj 10,8 m² (vstup na terasu) pokoj pro hosty 11,2 m² a dvě koupelny (z jedné koupelny vstup na terasu)
Rezidence Nekázanka pošla kompletní rekonstrukcí s důrazem na historické detaily a nejkvalitnější materiály, od původních neoklasicistních prvků po moderní infrastrukturu, nové rozvody, podlahy i elektroinstalaci. Dům je nově vybaven elektrickým výtahem a reprezentativní vstupní halou.
Lokalita nabízí perfektní pěší dostupnost: Václavské náměstí je vzdáleno 5 minut, hlavní nádraží 6 minut, nákupní třída Na Příkopě 7 minut a Karlův most 15 minut chůze. Letiště je dostupné autem přibližně za 20 minut.
Tento byt je ideální pro ty, kteří hledají nadstandardní bydlení s prvotřídními materiály v srdci Prahy nebo výjimečnou investiční příležitost k prémiovému pronájmu.
Prohlídky si domluvte na tel.: 608 431 008
Rádi Vás osobne provedeme ...
Stránka inzerenta.
Zobrazit na mapě:
608 431 008