Byt 3+1/b v Opavě Kateřinkách Opava

Byt 3+1/b v Opavě Kateřinkách

Pronájem bytu 3+1

Online půjčka na kauci i pračku

Novinka 15.01.2026
Celková plocha: 75 m2
Zavolejte na 603165982,
napište na homola@hosp.cz
nebo vyplňte formulář

PRODÁNO. Velmi pěkný byt 3+1 s balkónem v Opavě Kateřinkách. Byt se nachází v 8. patře panelového domu s výtahem. Dům prošel revitalizací. Byt má podlahovou plochu 75 m2. Jsou zde tři velké pokoje, kuchyň, koupelna, samostatné WC a balkón o ploše 4 m2. K bytu patří sklepní kóje. Byt prošel v minulostí rekonstrukcí, ale od té doby je ve stejném stavu. V budoucnu bude nutné jej opět zmodernizovat.
V současné době je obýván nájemníky s platnou nájemní smlouvou, která končí 31.5.2024, s tříměsíční výpovědní lhůtou. Je též možné byt koupit jako investici i se slušnými nájemníky. Měsíční poplatky za užívání bytu jsou 5356,- Kč + elektřina.
V okolí se nachází kompletní síť obchodů a služeb, včetně škol, školek, zdravotnických zařízení, pošty a supermarketu. To vše je v docházkové vzdálenosti od domu.
Další přidanou hodnotou této nemovitosti je dostupnost veřejné dopravy. Vlakové, autobusové a MHD zastávky jsou v blízkosti, což usnadňuje přesuny do školy, práce nebo na výlety s rodinou. Vzadu za domem je prostor osázený zelení a jsou zde i hřiště.
Další informace poptávejte po makléřovi.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

603165982

Nalezli jsme 60 podobných nemovitostí Pronájem bytu Opava

10 800 Kč
Nákladní,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko
54 m2
15 000 Kč
Komenského,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko
65 m2
16 000 Kč
Wolkerova,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko
89 m2
16 500 Kč
Bílovecká,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko
120 m2
Vodní,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko
Pekařská,Opava,okres Opava,Moravskoslezský kraj,Česko

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu Opava.