prodej zděného bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 120 m2 Havlíčkova kolonie, Mánesova ul. České Budějovice

prodej zděného bytu 3+1 v osobním vlastnictví, 120 m2 Havlíčkova kolonie, Mánesova ul.

Prodej bytu
7 990 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

Novinka 15.01.2026
Zavolejte na +420 777 814 103,
napište na aneta.hanzlikova@hanzlikovareality.cz
nebo vyplňte formulář


Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 o celkové ploše 120 m 2 , který se nachází ve druhém patře zděného činžovního domu v oblíbené a vyhledávané lokalitě Havlíčkova kolonie – Mánesova ulice. Byt se nachází v domě se SVJ – samosprávou, s přístupem do uzavřeného vnitrobloku se zahradou využívanou pouze třemi vchody. V domě je k dispozici kolárna, k užívání je sklep o výměře 10 m 2 .
Technické informace a vybavení : 
Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem, nové radiátory, pravidelný servis
v bytě proběhla kompletní rekonstrukce elektroinstalace, topení a vody, kompletní rekonstrukce koupelny, ze severní strany jsou plastová okna, nové podlahy, snížené zaizolované stropy. 
byt je částečně vybaven prvky chytré domácnosti – světla ve všech místnostech / kromě předsíně i topení lze pohodlně ovládat na dálku přes mobilní aplikaci
nízké provozní náklady – 1.700,– Kč / měs / zálohy na vodné a stočné a společné prostory, fond oprav + vlastní spotřeba elektřiny a plynu
fond oprav je finančně zajištěn, v domě je v budoucnu plánována modernizace elektroinstalace
Dispozice a orientace :
Byt je velmi hezky dispozičně řešený, jednotlivé pokoje jsou velmi prostorné, byt je světlý a skládá se z těchto místností : zádveří, koupelny s toaletou, komory, kuchyně s jídelnou, lodžie, pokoje, ložnice a obývacího pokoje. Byt je orientován na jih do ulice a na sever do klidné části vnitrobloku.
Havlíčkova kolonie patří mezi nejvyhledávanější čtvrti Českých Budějovic. Lokalita nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností do centra – pár minut chůze do historickéhocentra, k řece i do oblíbeného parku Malák. V bezprostředním okolí najdete kompletní občanskou vybavenost ( školy, školky, obchody, restaurace, kavárny, zdravotnická zařízení) a také kulturní vyžití. Oblast je ideální i pro sportovce – v bezprostřední blízkosti domu vede cyklostezka a je zde řada možností aktivního trávení volného času.
Byt je k dispozici po dohodě.
Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 132 podobných nemovitostí Prodej bytu České Budějovice

5 790 000 Kč
Plzeňská,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
66 m2
6 150 000 Kč
Zachariášova,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
65 m2
5 350 000 Kč
Fr. Hrubína,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
81 m2
5 980 000 Kč
tř. Čsl. legií,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
76 m2
5 990 000 Kč
Skuherského,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
93 m2
3 900 000 Kč
Lidická tř.,České Budějovice,okres České Budějovice,Jihočeský kraj,Česko
54 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu České Budějovice.