Prodej pozemky pro bydlení, 790 m² - Děčín XXV-Chmelnice, Děčín

Prodej pozemky pro bydlení, 790 m² - Děčín XXV-Chmelnice, Děčín

Prodej pozemku stavební parcely
1 890 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

Novinka 14.01.2026
Celková plocha: 790 m2
Zavolejte na ,
napište na
nebo vyplňte formulář

Hledáte ideální pozemek pro výstavbu Vašeho nového domova v přírodě a přitom v blízkost centra města Děčín? Máme pro Vás prodej stavebního pozemku v TOP lokalitě Děčín XXV-Chmelnice s nádhernými výhledy na okolní panorámata.
Jedná se o obdélníkovou parcelu se zpevněným příjezdem s připojením k vodovodnímu řadu na hranici pozemku, skříň s přívodem elektřiny již stojí na okraji pozemku u příjezdu, stačí si postavit zděný antoníček a zažádat ČEZ o elektroměr. Pozemek je téměř ze dvou delších podélných stran oplocen, což snižuje náklady na výstavbu. Místo je po celý den slunné, okolní příroda vybízí přímo k relaxu. Za pozemkem se nachází louka, což zvyšuje lukrativitu místa.
Pozemek p.č. 870/1 v k.ú. Vilsnice se dle platné územně plánovací dokumentace města Děčín nachází v zastavitelné ploše BV – bydlení venkovské s ozn. 2Z – 18.
Funkční využití plochy BV (2Z-18) dle čl. f) 2. změny Územního plánu města Děčín:
Převažující účel využití:
jedná se o plochy s převažující funkcí bydlení, které tvoří převážně stavby a zařízení pro rodinné nebo nájemní bydlení, s odstavením a garážováním vozidel na vlastním pozemku,
a) přípustné:
stavby s převažující funkcí bydlení v rodinných domech s maximálně dvěma nadzemními podlažími a podkrovím a stavbami s funkcí doplňkovou, s odstavením a garážováním vozidel na vlastním pozemku. Předpokládaný index zástavby je 0, 4 – 0, 2 (40 %). Přípustné jsou stavby a zařízení místní správy a občanské vybavenosti, sloužící potřebě obyvatel území, zejména stavby pro péči o děti předškolního věku, stavby základních škol, stavby pro kulturní a zájmovou činnost, stavby pro ambulantní zdravotnictví, stavby pro veřejné stravování, stavby pro denní rekreaci, tělovýchovu, sport a komerční péči o hygienu a zdraví, parkovací a odstavné plochy, veřejné plochy a zeleň. Podmínečně přípustné jsou stavby ležící v II. a III. zóně CHKO ČS. Podmínky jsou dány regulativy hospodaření v jednotlivých zónách.
Lokalita je velice oblíbená, pokud hledáte klidné bydlení pro Váš rodinný život, tak toto místo čeká přímo na Vás.
Do centra města Děčín se dotanete za pouhých 5 min vozem. Veškerá občanská vybavenost v Chrochvicích, obchody, MHD, ZŠ, MŠ Želenice nebo Vilsnice, 5 km od Tesco Děčín, výborná dostupnost do Ústí nad Labem. Více info v RK u agenta. Stránka inzerenta.

Přečtěte si: Jak na výběr parcely

Nalezli jsme 12 podobných nemovitostí Prodej pozemku Děčín

750 000 Kč
Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
488 m2
450 000 Kč
Litoměřická,Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
529 m2
2 490 000 Kč
Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
3710 m2
1 190 000 Kč
Masarykovo nám.,Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
770 Kč
Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
10392 m2
883 000 Kč
Děčín,okres Děčín,Ústecký kraj,Česko
17660 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej pozemku Děčín.