Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 100 m², Valašské Meziříčí

Pronájem bytu 2+kk v osobním vlastnictví 100 m², Valašské Meziříčí

Pronájem bytu 2+kk
35 000 Kč

Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.

Novinka 14.01.2026
Celková plocha: 100 m2
Zavolejte na +420 725 686 505,
napište na marcela.casteckova@re-max.cz
nebo vyplňte formulář

Nabízíme k pronájmu prostorný podkrovní byt o velikosti cca 100 m², situovaný v citlivě a kompletně zrekonstruované historické vile v bezprostřední blízkosti centra Valašského Meziříčí. Do centra města dojdete přibližně za 2 minuty pěšky, přesto dům nabízí klidné a kultivované prostředí.
Celý dům prošel pečlivou rekonstrukcí s důrazem na zachování historického charakteru, kvalitní materiály a nadčasový vzhled. Reprezentativní společné prostory s původními prvky, dostatkem denního světla a elegantními detaily podtrhují výjimečnost této nemovitosti.
Byt je zcela nově vybudovaný v podkrovních prostorách domu a dosud nebyl obýván – budoucí nájemce bude prvním uživatelem. Interiér nabízí velkorysý, otevřený a členitý prostor, který působí vzdušně a zároveň útulně.
Dominantou bytu je rozsáhlý obytný prostor, jenž je architektonicky členěn do několika úrovní. Vyvýšená část přirozeně odděluje kuchyňskou zónu, zatímco hlavní část prostoru slouží jako obývací pokoj, ideální pro relaxaci i společenské setkávání.
Byt dále disponuje samostatným pokojem, vhodným jako ložnice, pracovna či dětský pokoj.
V současné době probíhá realizace kuchyňské linky na míru. Přiložené fotografie jsou vizualizace, které věrně znázorňují budoucí podobu kuchyně a celkový styl interiéru. Kuchyň bude navržena v moderním, nadčasovém designu a vybavena vestavnými spotřebiči.
Byt má samostatné měřiče vody, elektřiny i plynu, což zajišťuje transparentní vyúčtování spotřeby.
Tato nabídka je ideální pro náročné zájemce, kteří hledají nadstandardní prostor, originalitu a jedinečnou atmosféru podkrovního bydlení, v kombinaci s komfortem zcela nového bytu a výjimečnou polohou v centru města. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 6 podobných nemovitostí Pronájem bytu Valašské Meziříčí

14 700 Kč
Havlíčkova,Valašské Meziříčí,okres Vsetín,Zlínský kraj,Česko
77 m2
20 000 Kč
Valašské Meziříčí,okres Vsetín,Zlínský kraj,Česko
98 m2
Valašské Meziříčí,okres Vsetín,Zlínský kraj,Česko
150 m2
23 900 Kč
Valašské Meziříčí,okres Vsetín,Zlínský kraj,Česko
96 m2
21 000 Kč
Fügnerova, Valašské Meziříčí, okres Vsetín
100 m2
18 000 Kč
Fügnerova, Valašské Meziříčí, okres Vsetín
70 m2

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu Valašské Meziříčí.