Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.
| Celková plocha: | 1775 m2 |
|---|
Stavební pozemek k prodeji – Holice v Čechách, ul. Husova
Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek o výměře 1775 m², který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě města Holice, ulice Husova.
Pozemek je rovinatý, slunný a svou velikostí ideální pro výstavbu rodinného domu s velkou zahradou, případně i dvojdomu. V současnosti je využíván jako zahrada se vzrostlými stromy a zelení, což poskytuje dostatek soukromí a příjemné prostředí pro bydlení.
Inženýrské sítě:
Veškeré přípojky (elektřina, voda, kanalizace, plyn) jsou vyvedeny na hranici pozemku, což výrazně zjednodušuje budoucí výstavbu.
Lokalita:
Pozemek se nachází v klidné rezidenční čtvrti v blízkosti přírody, ale zároveň s výbornou dostupností do centra Holic (školy, školky, obchody, lékaři, sportoviště). Holice mají skvělé dopravní spojení – do Pardubic, Hradce Králové či Chrudimi se dostanete autem za 15–20 minut.
Hlavní výhody:
stavební parcela v klidné části města
výměra 1775 m²
přípojky na hranici pozemku
ideální pro rodinný dům s velkou zahradou
kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti
výborná dopravní dostupnost
Pokud hledáte místo, kde si postavíte dům podle svých představ v prostředí, které nabízí klid i zázemí města, pak je tato nabídka přesně pro Vás.
Budu se na Vás těšit při prohlídkách.
Stránka inzerenta.
Zobrazit na mapě: