Rezidence Oasi s výhledem na Cortonu, Toskánsko cortona

Rezidence Oasi s výhledem na Cortonu, Toskánsko

Prodej domu
Kč 16 875 000,00

Zdarma vám spočítáme hypotéku

Novinka 13.01.2026
Celková plocha: 234 m2
Zavolejte na +420724807445,
napište na vmakovec@nemoreality.cz
nebo vyplňte formulář


Rezidence je skrytá v zelených a tichých kopcích nedaleko historické Cortony, jednoho z nejstarších a nejpůvabnějších měst v Toskánsku. Lokalita nabízí dokonalou kombinaci toskánské přírody a místní historie.
Místo dýchá spiritualitou a historií. Leží jen kousek od františkánského kláštera „Le Celle”, kde podle legendy pobýval a meditoval sám svatý František z Assisi. Je to skutečná oáza klidu a přírody, ale zároveň v blízkosti romantické Cortony (3km).
Dům o s užitnou plochou 184 m² s dalšími 50 m² v hospodářské budově je autentický toskánský skvost. Srdce domu tvoří tradiční zdivo s obkladem z exponovaného kamene v klasické toskánském stylu.
Rezidence prošla vytříbenou modernizací, která dokonale spojuje rustikální kouzlo s moderním komfortem. Původní prvky, jako jsou zachované dřevěné trámy, vynikají v kontrastu s moderními dřevěnými podlahami v teplých odstínech a bílými interiéry, což vytváří útulnou a vytříbenou atmosféru.
Rezidence je rozdělena na dvě podlaží. Nabízí plně vybavenou kuchyň, obývací prostor a dvě světlé ložnice s dvěma koupelnami, ideální pro pohodlné celoroční bydlení.
Samostatná hospodářská budova pak nabízí potenciál pro samostatný apartmán, ideální pro hosty nebo jako investiční příležitost pro turistické ubytování. V této lokalitě je poptávka po turistických pronájmech mimořádně vysoká.
Tuto úžasnou venkovskou idylu dotváří pozemek o rozloze 1,5 hektaru, obklopený zelení a olivovými háji, které zdůrazňují bujnost toskánské krajiny. Tato nemovitost je perfektní jako druhý domov daleko od městského ruchu i jako velmi lukrativní investice s vysokým potenciálem zhodnocení.
Výborná dostupnost: Letecké spojení Praha – Florencie nebo Perugie a při cestě autem blízkost dálnice A1.
Prohlídka a veškerá jednání jsou v českém jazyce.
Cena: 675.000 EUR, je již včetně realitního servisu, služeb italského notáře včetně finanční úschovy, ověření vnějších a vnitřních dispozic nemovitosti na katastru nemovitostí a úhrady jednorázové 9% daně z nově nabyté nemovitosti. Uváděná cena v CZK má pouze orientační povahu a slouží pro rychlé srovnání s dalšími nemovitostmi uváděných v CZK.
Můžeme Vám také pomoci zajistit údržbu a úklid nemovitosti v době Vaší nepřítomnosti, a také se postarat o její případný turistický pronájem.
Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 724 577 295. Rádi Vám poskytneme další informace a domluvíme termín prohlídky.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 14 podobných nemovitostí Prodej domu cortona

16 450 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
189 m2
6 975 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
262 m2
32 375 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
350 m2
15 975 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
130 m2
18 625 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
192 m2
17 475 000 Kč
okres ,region Toskánsko,Itálie
170 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu cortona.