Investice do nemovitostí v Albánii – příležitost, která dává smysl Vlora

Investice do nemovitostí v Albánii – příležitost, která dává smysl

Prodej bytu 2+kk
65 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

Novinka 12.01.2026
Celková plocha: 60 m2
Zavolejte na 800838383,
napište na info@elitemanagement.cz
nebo vyplňte formulář


Nabízíme možnost pořízení apartmánu v atraktivních lokalitách Albánie, která se v posledních letech řadí mezi nejrychleji rostoucí realitní trhy v Evropě. Albánie spojuje krásné přímořské prostředí u Jónského a Jaderského moře, autentickou atmosféru a stále dostupné ceny nemovitostí, které jsou na začátku svého růstového cyklu.
Díky až 300 slunečným dnům v roce, čistým plážím a rostoucímu zájmu turistů je země ideální nejen pro vlastní rekreaci, ale i jako investice. Poptávka po krátkodobých i dlouhodobých pronájmech dlouhodobě roste a výnosy z pronájmu se mohou pohybovat až kolem 10–15 % ročně.
Apartmány je možné pořídit již od cca 60 000 EUR, v různých velikostech a lokalitách podle individuálních požadavků. Albánie je kandidátskou zemí Evropské unie, aktivně rozvíjí infrastrukturu a podporuje zahraniční investory. Členství v NATO a plánovaný vstup do EU v dalších letech přispívají ke stabilitě a dalšímu růstu hodnoty nemovitostí.
Velkou výhodou je také dobrá dostupnost z České republiky – letecky z Prahy, Vídně či Bratislavy, případně pohodlně autem. Rádi vám představíme konkrétní možnosti a pomůžeme s celým procesem koupě.
Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 0 podobných nemovitostí reality Vlora


Zobrazit kompletní výsledky reality Vlora.