Prodej chaty 3+kk s jídelnou, 73 m2, pozemek 551 m2, Sýkořice, Křivoklátsko, okres Rakovník

Prodej chaty 3+kk s jídelnou, 73 m2, pozemek 551 m2, Sýkořice, Křivoklátsko, okres Rakovník

Prodej domu Chaty
2 780 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

Novinka 12.01.2026
Celková plocha: 73 m2
Zavolejte na +420 603 215 459,
napište na mprusa@jaros-partners.cz
nebo vyplňte formulář

Jedná se o prodej 3 podlažní dřevostavby (chaty) na zděném základu. Objekt prošel mezi roky 2019 - 2021 výraznou revitalizací (např. výměna oken za plastová, střešní krytina, klempířské práce z pozinku, vybudování teras okolo domu o rozloze 65 m2 z tropického dřeva, elektrorozvody, elektrokotel, rozvody vody, bojler, vodní čerpadlo, aj.).
Nemovitost se prodává s kompletním vybavením dle fotografií.
Dispozice:
Zděný suterén - dílna (11 m2) , úložné prostory (zde zesílená elektroinstalace pro nabíjení akumulátorů na zahradní techniku) a dále sklad 1 m2 s vývodem vody pro zalévání zahrady a napuštění bazénu.
Přízemí: Vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyní, jídelna s výhledem na terasy a řeku Berounku, koupelna s WC a sprchovým koutem.
Podkroví: 2x samostatný pokoj - ložnice.
Rozvod vody zajištěn v domě z vrtu (kuchyně, koupelna, WC), vytápění zajišťuje elektrokotel Protherm a krbová kamna s výměníkem - radiátorový rozvod po domě. Odpad - septik s přepadem.
Okolí je osídleno dalšími rekreačními chatami a domy, několik majitelů zde dokonce žije po celý rok. Díky své poloze s výhledem na řeku Berounku, uprostřed lesnaté krajiny Křivoklátských lesů, je tato oblast a její okolí vyhledávaným místem pro turistiku, cykloturistiku a rekreaci.
Obec Sýkořice leží na rozhraní tří okresů - kladenského, berounského a rakovnického, do kterého také patří ve Středočeském kraji. Leží na návrší nad obcí Zbečno nad levým břehem řeky Berounky, po směru toku nedaleko za Roztoky u Křivoklátu, zhruba šestnáct kilometrů jihovýchodně od Rakovníka, třináct kilometrů severozápadně od Berouna a osmnáct kilometrů jihozápadně od Kladna. Praha je v dojezdu na stanici metra Stodůlky 35 minut.
Další informace obdržíte u makléře. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 8 podobných nemovitostí Prodej domu Sýkořice

2 450 000 Kč
Sýkořice,okres Rakovník,Středočeský kraj,Česko
75 m2
1 700 000 Kč
Nižbor,okres Beroun,Středočeský kraj,Česko
36 m2
2 099 000 Kč
Nižbor,okres Beroun,Středočeský kraj,Česko
58 m2
9 750 000 Kč
, Račice,Račice, okres Rakovník
9 750 000 Kč
, Račice,Račice, okres Rakovník
550 000 Kč
, Újezd nad Zbečnem,Zbečno, okres Rakovník

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Sýkořice.