Dům s projektem a stavebním povolením v Bořeticích – ideální místo pro novou stavbu Bořetice

Dům s projektem a stavebním povolením v Bořeticích – ideální místo pro novou stavbu

Prodej pozemku
2 490 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

5 dní na trhu (od 06.01.2026)
poslední změna: 09.01.2026
Celková plocha: 144 m2
Zavolejte na ,
napište na
nebo vyplňte formulář


V oblíbené vinařské obci Bořetice nabízíme k prodeji pozemek s rodinným domem určeným k demolici a následné výstavbě. Nachází se v klidné ulici Chaloupky, pár minut chůze od centra obce i vlakové zastávky. Celková výměra pozemku je 211 m² a hlavní přidanou hodnotou je vydané stavební povolení na výstavbu nového rodinného domu, která výrazně urychlí celý stavební proces.
Stávající dům je přízemní, nepodsklepený, s hospodářskou částí a půdním prostorem. Technický stav je neudržovaný objekt byl delší dobu neobývaný, část střechy je zbořená. Dům není napojen na vodu a vytápění bylo původně řešeno kamny na tuhá paliva.
Lokalita má velký potenciál, Bořetice jsou známé svou vinařskou tradicí, sklípkovou oblastí Kraví hora, cyklostezkami i příjemnou atmosférou. V obci najdete veškerou základní občanskou vybavenost: obchod, restauraci, školku, školu, kulturní dům, sportovní areál i ordinaci lékaře.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Cena: 2 490 000 Kč / za nemovitost ID zakázky 00109 Typ nemovitosti Domy Lokalita Bořetice Doplňující informace Užitná plocha 144 m 2 Plocha - Pozemek 211 m 2 Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná Stav objektu Projekt Poloha Centrum obce Stavba Cihlová Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 4 podobných nemovitostí Prodej pozemku Bořetice

2 490 000 Kč
Bořetice,okres Břeclav,Jihomoravský kraj,Česko
144 m2
482 000 Kč
, Velké Bílovice,Velké Bílovice, okres Břeclav
279 000 Kč
,Němčičky, okres Břeclav
225 000 Kč
,Němčičky, okres Břeclav

Zobrazit kompletní výsledky Prodej pozemku Bořetice.