Prodej domu 61 m², Vsetín Loučka

Prodej domu 61 m², Vsetín

Prodej domu
2 590 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

11 dní na trhu (od 03.01.2026)
poslední změna: 03.01.2026
Celková plocha: 61 m2
Zavolejte na +420 604 321 485,
napište na hynek.fiala@re-max.cz
nebo vyplňte formulář

Nabízíme k prodeji chalupu, která se nachází v Semetíně, v klidné venkovské zástavbě a byla postavena na začátku minulého století.
Jedná se o rodinný dům s číslem popisným, konstrukčně řešen jako roubená stavba.
Stavba má obytnou část o výměře 61m², kterou tvoří vstupní zádveří, dvě místnosti, kuchyně s jídelnou a koupelna s wc.
Z této části domu je možný vstup do původního chléva a garáže (celkem 60m²).
Nabízí se zde také využití půdy (50m²) a při rekonstrukci zde vybudovat např. obytné podkroví nebo rovnou samostatnou bytovou jednotku.
K dispozici jsou zde veškeré inž. sítě - vodovod, kanalizace, elektřina, plyn.
Dům je z malé části podsklepen a je určen k celkové rekonstrukci anebo ho lze využít jako stavební pozemek, což platný územní plán umožňuje.
Stavba sice není v perfektním technickém stavu, ale za to má velký potenciál pro realizaci rekonstrukce dle vlastních představ.
Pozemek o rozloze 1.350m² obklopuje dům, jehož kouzlo umocňuje potok lemující hranici zahrady. Voda tiše šumí a dodává místu jedinečnou atmosféru. Stavba působí romanticky, intimně – dům má svou duši a vypráví příběh starých časů. Ideální pro ty, kdo hledají klid, pohodu a místo s charakterem.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420 604 321 485

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej domu Loučka

2 770 000 Kč
, Loučka,Loučka, okres Vsetín

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Loučka.