| Celková plocha: | 44 m2 |
|---|
Nabízíme k prodeji zařízený byt 2+kk o velikosti 44,11 m², situovaný v 1. zvýšeném nadzemním podlaží cihlového domu v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov, ulice Na Bělidle.
Dispozice bytu zahrnuje obývací pokoj s kuchyňskou linkou, ložnici, praktickou chodbu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.
Skvělá dopravní dostupnost - jen pár kroků od domu je stanice metra Anděl (B) a zastávky tramvají, které vás rychle spojí s centrem.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí je spousta oblíbených míst - kavárny, bisto, restaurace a různé jiné podniky. Přímo za rohem se nachází OC Nový Smíchov s obchody, restauracemi, kinem a fitness centrem.
Pro milovníky sportu a přírody je nedaleko Zahrada Kinských, Petřínské sady a náplavka u Vltavy, ideální na procházky či sportovní aktivity.
Velmi nízké zálohy na služby: 2 976 Kč
Byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak i na investici.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro více informací nebo domluvení osobní prohlídky.
Mimo záplavové území
Orientační údaj na základě přibližné polohy inzerátu. Pro přesné posouzení ověřte riziko na konkrétní adrese.
Povodňové mapy+420 778 058 858