Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 93 m², Svémyslice Oleška

Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví 93 m², Svémyslice

Prodej bytu 4+kk

Zdarma vám spočítáme hypotéku

8 dní na trhu (od 03.01.2026)
Celková plocha: 93 m2
Zavolejte na +420 777 051 051,
napište na otakar.schuma@re-max.cz
nebo vyplňte formulář

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný, luxusní, prostorný bezbariérový byt 4+kk o výměře 93,07 m2 v prvním nadzemním podlaží zděného, energeticky mimořádně úsporného domu, postaveného v centru obce Svémyslice, jen pár minut jízdy autem od hranice města Prahy.
Dominantou bytu je vzdušný obývací pokoj spojený s kuchyní (o výměře 30,6 m2) s výškou stropu 3,3 m. Dále jsou v bytě tři ložnice (o výměře 16 m2, 10,6 m2 a 10,4 m2), vstupní chodba 11,2 m2, komora/šatna 3 m2, samostatné WC a velká nádherně světlá koupelna s oknem na západní stranu. V koupelně je vana i sprchový kout a příprava na instalaci dvojumyvadla, pračky a sušičky.
Byt je zcela nový a byl vystavěn v bytovém domě z roku cca 1916, kdy při rekonstrukci a výstavbě šesti bytů v tomto domě zbyly pouze původní obvodové a nosné zdi. Nové jsou stropy, podlahy, vnitřní příčky, střecha a samozřejmě veškeré rozvody v bytech i v domě. Budova je zděná se zateplením a díky rekuperačním jednotkám, které jsou umístěné v každém pokoji dosahuje PENB – A, mimořádně úsporná budova. Automatická výměna vzduchu/rekuperace Vám zajistí nejen velmi úsporné vytápění bytu, ale také neustálý přísun čerstvého vzduchu bez nutnosti otvírání oken. Vytápění bytu je komfortní – podlahové teplovodní. Okna jsou plastová s trojskly. V domě je zaveden vysokorychlostní internet.
Orientace bytu je velice příznivá. Ložnice jsou směrem na severovýchod a obývací pokoj má výhled do centra obce na jihozápad.
Vytápění a ohřev teplé vody je centrální, pomocí nové plynové kotelny v domě.
K bytu náleží velký zděný sklep a dvě venkovní parkovací stání přímo u domu.
Pár kroků od domu je MŠ, basketbalové a dětské hřiště, obecní úřad, kostel a autobusová zastávka ze které se pohodlně dostanete do Letňan nebo na Černý most. Dva kilometry od domu je nádraží Zeleneč, odkud se vlakem dostanete za 20 minut na Hlavní nádraží do Prahy nebo za 13 minut do Vysočan.
Osobní vlastnictví – možnost financování hypotékou.
V domě dále nabízíme tři bytové jednotky o velikosti 3+kk - 4+kk. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420 777 051 051

Nalezli jsme 11 podobných nemovitostí Prodej bytu Oleška

12 390 000 Kč
Oleška,okres Praha-východ,Středočeský kraj,Česko
99 m2
2 900 000 Kč
Vitice,okres Kolín,Středočeský kraj,Česko
240 m2
Oleška,okres Praha-východ,Středočeský kraj,Česko
80 m2
6 210 000 Kč
Oleška,okres Praha-východ,Středočeský kraj,Česko
58 m2
7 780 000 Kč
Oleška,okres Praha-východ,Středočeský kraj,Česko
159 m2
5 590 000 Kč
Oleška,okres Praha-východ,Středočeský kraj,Česko
50 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Oleška.