Prodej bytu 1+kk, 36 m² Kroměříž

Prodej bytu 1+kk, 36 m²

Prodej bytu 1+kk

Zdarma vám spočítáme hypotéku

70 dní na trhu (od 25.09.2025)
Celková plocha: 36 m2
Zavolejte na +420800700099,
napište na info@nextreality.cz
nebo vyplňte formulář

Prodej bytu 1+kk, 36 m² – Kroměříž
Nabízíme k prodeji stylový byt 1+kk o výměře 36 m², který se nachází ve 2. patře nově zrekonstruované Palackého rezidence – přímo v srdci historické Kroměříže.
Rezidence vznikla kompletní rekonstrukcí historického domu se čtyřmi nadzemními podlažími a podsklepením.
Budova nabízí moderní bydlení s důrazem na kvalitu a reprezentativní atmosféru. Bezbariérový přístup je zajištěn ze dvorní části objektu.
Byt je světlý, prakticky řešený a plně připravený k nastěhování. Součástí vybavení je kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči a rekuperační jednotka, která zajišťuje zdravé vnitřní klima a úsporu energií.
Díky své poloze je ideální jak pro vlastní bydlení, tak i jako investice k pronájmu.
Lokalita, která má co nabídnout :
Jen pár kroků od rezidence se rozkládá Velké náměstí s množstvím kaváren, restaurací a obchůdků.
V bezprostřední blízkosti se nachází také Květná a Podzámecká zahrada (UNESCO), které vybízejí k procházkám i odpočinku v zeleni.
V okolí je kompletní občanská vybavenost – supermarkety, lékárny, pošta, banky i sportovní a kulturní vyžití. Vlakové i autobusové nádraží jsou v pohodlné pěší vzdálenosti.
Cena je k dispozici na vyžádání u naší makléřky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N114096. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420800700099

Nalezli jsme 2 podobných nemovitostí Prodej garsonky Kroměříž

5 500 000 Kč
Gen. Svobody, Kroměříž, okres Kroměříž
100 m2
3 990 000 Kč
Třasoňova, Kroměříž, okres Kroměříž
72 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej garsonky Kroměříž.