Rodinný dům na prodej, Hněvošice

Rodinný dům na prodej, Hněvošice

Prodej domu Rodinné domy
7 990 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

65 dní na trhu (od 22.03.2024)
poslední změna: 21.05.2024
Celková plocha: 440 m2
Zavolejte na 800 10 30 10,
napište na monika.dvorakova2@rksting.cz
nebo vyplňte formulář

V exkluzivním zastoupení majitele Vám s potěšením nabízíme ke koupi prostornou novostavbu v klidné obci Hněvošice, v okrese Opava. Dispozice domu je 4+kk s technickou místností, která obsahuje bojler o kapacitě 150 litrů a prostor pro pračku a sušičku. Obývací prostor je elegantně propojen s kuchyní a zároveň umožňuje přístup na venkovní terasu. Zde rovněž najdete připravenost pro instalaci krbu. Kuchyňská linka je na míru vyrobena ve vysokém bílém lesku a vybavena kvalitními vestavnými spotřebiči značky Bosch. Další tři pokoje jsou samostatné a neprůchozí.
Koupelna je nadstandardně prostorná a nabízí jak vanu, tak sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo se skříňkou a WC. Druhé WC je samostatné s umyvadlem. Podlahová krytina je provedena vinylová s teplovodním vytápěním. Interiérové dveře a zárubně jsou vkusně sladěny do nadčasového designu celého domu.
Dům je postaven z porothermových cihel POROTHERM PROFI, zateplen EPS 70F s tloušťkou 200 mm, a okna jsou plastová s trojskly. Elektřina Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí reality Hněvošice

30 000 Kč
Hněvošice, okres Opava
440 m2

Zobrazit kompletní výsledky reality Hněvošice.