Prodej rodinného domu, 286 m² Kamenice

Prodej rodinného domu, 286 m²

Prodej domu Rodinné domy
13 990 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

81 dní na trhu (od 06.03.2024)
poslední změna: 06.03.2024
Celková plocha: 286 m2
Zavolejte na +420800700099,
napište na info@nextreality.cz
nebo vyplňte formulář

Ponořte se do světa moderního bydlení, kde je každý detail pečlivě promyšlen, aby podpořil vaši pohodu a komfort. V roce 2015 došlo k unikátní přístavbě, kdy byla vytvořena prostorná obývací část, dávající domu novou identitu. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí a zateplením, což mu dodává nejen moderní vzhled, ale i energetickou efektivitu.
S celkovou podlahovou plochou 286 m2 nabízí tento dům prostorné možnosti pro váš komfortní život. Emotivním zážitkem je vrchní podlaží, kde se otevírá prostorná obývací část s jídelnou, vedoucí na terasu a do zahrady. Francouzská okna směřující do zahrady a střešní okna nad kuchyňskou částí zvýrazňují světelnost a moderní design interiéru. Kuchyňská linka, vytvořená na míru, zaujme nejen svým moderním vzhledem, ale i precizním zohledněním praktických detailů.
V druhém nadzemním podlaží, vstupním patře domu, vás přivítá předsíň vedoucí do prostoru, který tvoří dvě ložnice, pracovna, velká šatna a elegantní koupelna. Máme zde i místnost, která momentálně slouží jako psí byt, ale s možností snadné úpravy lze vytvořit v tomto podlaží samostatnou bytovou jednotku pro dvougenerační bydlení.
Ve spodní části pak naleznete rozlehlé prostory pro technické zázemí, dílnu, šatnu apod. Mimo jiné také praktický kout se sprchou k omytí svých mazlíčků z deštivé procházky. Vstup do těchto prostor je také zvenku a můžete tak rovnou z auta vyložit například svůj nákup. Jedinečnost tohoto domu podtrhuje vybudovaná šachta pro menší nákladní výtah z 1. do 3. NP, který by podpořil luxus a praktičnosti pro snadný přesun mezi částmi domu.
Tato nemovitost není jen obyčejný dům. Je to rodinné sídlo, které kombinuje moderní design s pocitem domácího tepla a pohody. Jeho výjimečnost spočívá nejen v architektonickém řešení, ale i v dokonalém spojení s přírodou. Příjemné ticho a soukromí podtrhují celkovou atmosféru této nádherné nemovitosti.
Využijte této příležitosti a kontaktujte nás pro veškeré další informace a dohodnutí termínu prohlídky. Rád vás přesvědčím o výjimečnosti této nemovitosti osobně, v Kamenici u Prahy. PENB je momentálně zadán k vypracování, dle zákona nyní uvádíme energetickou náročnost G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N104159. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420800700099

Nalezli jsme 4 podobných nemovitostí Prodej domu Kamenice

13 700 000 Kč
Kolmá, Kamenice,Kamenice, okres Praha-východ
11 490 000 Kč
Kaštanová, Kamenice,Kamenice, okres Praha-východ
9 490 000 Kč
Čakovice 66,Adresa,Týnec nad Sázavou - Čakovice, Česko
300 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Kamenice.