Stavební pozemek na prodej, Podhradí

Stavební pozemek na prodej, Podhradí

Prodej pozemku stavební parcely

Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.

244 dní na trhu (od 23.10.2023)
poslední změna: 19.04.2024
Celková plocha: 650 m2
Zavolejte na 800 10 30 10,
napište na olga.vaculikova@rksting.cz
nebo vyplňte formulář

Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu poblíž Luhačovic? Nabízíme slunný stavební pozemek o výměře 650 m 2 v okrajové části obce Podhradí vzdálené od lázní Luhačovice 6 km. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, ze dvou stran přístupný z obecního pozemku a z těchto stran je také ohraničen opěrnou zídkou. Pozemek je mírné svažitý, jižně orientovaný. Dle platného územního plánu je v ploše určené pro individuální bydlení v rodinném domě.
K dispozici jsou všechny inženýrské sítě: plyn a elektřina u hranice pozemku, voda přes cestu, kanalizace v obecní cestě. K pozemku je vyhotoven výškopis a polohopis.
Prezentovaná vizualizace je součástí studie domu, která vychází z orientace, tvaru a svažitosti pozemku (studie obsahuje situační výkres, vizualizace, půdorysy, řezy). Studie není součástí ceny pozemku. Bližší informace k využití této studie budou vážným zájemcům předány osobně na prohlídce.
Obec Podhradí leží asi 6 km severně od Luhačovic na hranici CHKO Bílé Karpaty. Je součástí Mikroregionu Stránka inzerenta.

Přečtěte si: Jak na výběr parcely

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej pozemku Podhradí

1 400 000 Kč
Horní Lhota, Horní Lhota
2710 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej pozemku Podhradí.