Rodinný dům na prodej, Havlíčkův Brod / Jilemník

Rodinný dům na prodej, Havlíčkův Brod / Jilemník

Prodej domu Rodinné domy
3 605 700 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

141 dní na trhu (od 08.10.2023)
poslední změna: 05.11.2023
Celková plocha: 1685 m2
Zavolejte na 800 10 30 10,
napište na alice.jonasova@rksting.cz
nebo vyplňte formulář

Chalupa i k celoročnímu bydlení, kde budete trávit letní, či zimní dny s rodinou, nebo s přáteli, kde zahodíte všechny starosti za hlavu a budete jen užívat klid a relaxaci .
Máme pro Vás lukrativní nabídku v obci Jilemník 2 km od České Bělé a nejbližší město je Havlíčkův Brod 12 km. Chalupa je renovovaná do venkovského stylu, kde se budete citít pohodlně a příjemně.
Důkladná renovace chalupy proběhla od základů až po střechu. Vejdeme do chalupy, kde po pravé straně se nachází toaleta a po levé straně vstoupíme do nové kuchyně s veškerými spotřebiči ,jídelna je součást kuchyně odkud vejdete do obývacího pokoje, kde se nachází kachlová kamna. V chodbě jsou druhá krbová kamna s výměníkem , která vytopí spodní patro i 2 patro. Za kuchyní se nachází koupelna a vstup do zádní části chalupy s dveřmi do kůlny. Oba komíny jsou vyvložkované., zdi i stropy jsou zateplené. U vstupu do chalupy se nachází terasa, i sklípek . Chalupa stojí na pozemku o celkové rozloze 1685 m 2 . Součástí rozlehlé Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej domu Havlíčkův Brod

10 400 000 Kč
Trocnovská, Havlíčkův Brod,Havlíčkův Brod, okres Havlíčkův Brod

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Havlíčkův Brod.