Bruntál, prodej nadstandartního RD, podlahová plocha 520 m², víceúčelové využití

Bruntál, prodej nadstandartního RD, podlahová plocha 520 m², víceúčelové využití

Prodej domu Rodinné domy
12 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

232 dní na trhu (od 08.10.2023)
poslední změna: 05.01.2024
Celková plocha: 520 m2
Zavolejte na +420773756717,
napište na info@rkcoloseum.cz
nebo vyplňte formulář

Láká Vás bydlet v historickém centru? Pak máme pro Vás tuto neodolatelnou nabídku rodinného domu přímo u náměstí Míru v Bruntále. Zajímavou úvahou by mohlo být též i bydlení spojené s komerčním..
Láká Vás bydlet v historickém centru? Pak máme pro Vás tuto neodolatelnou nabídku rodinného domu přímo u náměstí Míru v Bruntále. Zajímavou úvahou by mohlo být též i bydlení spojené s komerčním využitím. Díky své poloze v historickém centru má dům skvělý přístup k veškeré občanské vybavenosti - obchody, restaurace, kavárny, školy a kulturní památky jsou jen pár kroků od vašich dveří. Tento domov je perfektní kombinací moderního bydlení a historického kouzla, která splňuje všechny potřeby a požadavky dnešního života.
Jedná se o podsklepený dům o podlahové ploše cca 520 m², který má dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví. V roce 2018 prošel objekt kompletní rekonstrukcí včetně vybudování nové elektroinstalace, vodoinstalace a topné soustavy. Byla osazena plastová okna s trojskly, a vyměněna celá střecha včetně krytiny. Dům je celý koncipovaný podle principů Feng-šuej.
Pravá část 1 NP. je zkolaudovaná pro zdravotnické zařízení, je tedy možné mít zde jakoukoliv ordinaci včetně zubní. Samozřejmostí je čekárna, a veškeré zázemí pro zákazníky i personál. Dále je zde vstup do sklepa a na dvůr. Ve 2 NP. měla sídlo zavedená firma zabývající se tradiční čínskou medicínou. Veškeré komerční prostory nabízí velmi zajímavý měsíční profit.
Obytné podkroví lze využít mnoha způsoby. Vzhledem k tomu, že má vlastní koupelnu s WC a mezonetový spací prostor, může tak sloužit jako ateliér, pracovna nebo samostatná bytová jednotka. Vytápění je lokální, které zajišťuje plynový kotel a podlahové topení v celém domě. Objekt je napojen na veřejný vodovod i kanalizaci a plyn je přiveden do domu.
Každé patro má svůj elektroměr a plynoměr, dům je pod kamerovým systémem s alarmem a službami bezpečností agentury. V domě je také výtah, který vede i do podkrovního bytu.
Bruntál je město v Moravskoslezském kraji, které kromě kompletní občanské vybavenosti nabízí krásný zámek s arkádovým nádvořím a parkem, zbytky hradeb s okrouhlou baštou, aquapark s wellness centrem, nově zrekonstruované 3D kino či divadlo.
Okolí Bruntálu pak přímo vybízí k mnoha aktivitám a výletům. Můžete navštívit nejvyšší horu Jeseníků Praděd nebo známé lázně Karlova Studánka. V zimě je zde bezpočet možností pro sjezdové i běžecké lyžování, v létě se zase můžete vykoupat v nedaleké přehradě Slezská Harta.
PENB nebyl dodán z tohoto důvodu uvádíme třídu G.
S financováním Vám rádi pomůžeme, nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.
Pojďte s námi na prohlídku - tato nemovitost si zaslouží Vaší pozornost. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420773756717

Nalezli jsme 8 podobných nemovitostí Prodej domu Bruntál

3 500 000 Kč
Čelakovského 24, Bruntál,Bruntál, okres Bruntál
1 040 000 Kč
, Mezina,Mezina, okres Bruntál
6 448 000 Kč
, Slezský Kočov,Moravskoslezský Kočov, okres Bruntál
260 000 Kč
,Bruntál, okres Bruntál
3 999 000 Kč
, Mezina,Mezina, okres Bruntál
9 500 000 Kč
Husova 8, Bruntál,Bruntál, okres Bruntál

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Bruntál.