Prodej rodinného domu, 301 m² Statenice

Prodej rodinného domu, 301 m²

Prodej domu Rodinné domy
24 900 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

209 dní na trhu (od 28.02.2023)
poslední změna: 28.03.2023
Celková plocha: 301 m2
Zavolejte na +420800700099,
napište na info@nextreality.cz
nebo vyplňte formulář

Novostavba o dvou bytech 8+2kk se zahradou: Statenice poblíž Prahy 6, Divoká Šárka, Bořislavka
V krásné zelené krajině obklopené tou nejhezčí přírodou v Praze, přírodními parky Divoká Šárka a Troja, vyrostla novostavba o dvou bytech 4+kk. Ke každému je samostatná zahrada a je tak na vás, zda je koupíte jako investici a budete každý zvlášť pronajímat, nebo v jednom z nich zakotvíte. Hodí se také vícegeneračním rodinám, které mohou zahrady spojit v jeden velký celek.
Dva byty 4+kk nad sebou, ke každému samostatná zahrada, terasa a stání pro auta
Vchodové dveře do bytů jsou vedle sebe. Jedny dveře vedou do přízemního 4+kk s obývacím pokojem s kuchyňským koutem, třemi samostatnými pokoji, dvěma koupelnami a technickou místností. Z obývacího pokoje se dostanete rovnou na zahradu a na terasu. Druhé dveře vás vedou nahoru, do bytu s obývacím pokojem s kuchyňským koutem, třemi samostatnými pokoji, dvěma koupelnami a šatnou. Rohová terasa zde nabízí krásný výhled. Oba byty mají samostatnou zahradu a parkovací stání.
Topení i ohřev vody zajistí nízkonákladové tepelné čerpadlo, celá budova je energeticky nenáročná
Při výstavbě byl brán důraz na dlouhodobou udržitelnost bydlení. Kromě energetické nenáročnosti (budova se pyšní třídou C) zaručí nízké náklady také fakt, že jsou byty vybaveny tepelným čerpadlem vzduch-voda s integrovaným nerezovým zásobníkem. To se postará jak o ohřev vody, tak o vytápění. Nemovitost je napojena na obecní vodovod a elektřinu, odpad je pak sveden do odpadní jímky o objemu 2x 10 m3, kterou má každý z bytů vlastní. Dále pak počítejte s 2x 5 m3 jímkou na dešťovou vodu, ze které můžete zalévat zahradu.
Statenice jsou vyhlášené restaurací a kavárnou, v okolí se rozprostírá Divoká Šárka i Únětické údolí, Bořislavka je nedaleko
Místo pro život je to ideální, nejen svou lokalitou kousek severně za Prahou 6, ale také nespočtem aktivit přímo v obci nebo jejím okolí. Moderní obec plná novostaveb, která bude vaším domovem, se totiž pyšní vyhlášenou restaurací Statenický Mlýn, od které je to jen krátká procházka k populární kavárně s dětskou hernou a výbornou zmrzlinou. Statenice mají zámek, anglickou školku, praktického doktora, zubaře i jízdárnu. Leží v krásné kopcovité krajině plné parků – od Údolí Únětického potoka a Roztockého Háje přes Troju až po Divokou Šárku a Lysolaje. Na metro Bořislavka to pak máte deset minut autem nebo půl hodiny pravidelnou linkou.
Klíčové parametry nemovitosti
- Dispozice dvě samostatné bytové jednotky o 2x 4+kk, celková užitná plocha je 269 m2.
- Vlastní zahrada o celkové ploše 685 m2, rozdělená na dva celky.
- Novostavba v nízkoenergetické třídě C.
- Topení řešené samostatným tepelným čerpadlem vzduch-voda Toshiba 8TG TXHP.
- Napojení na obecní vodovod a elektřinu. Odpad je veden do odpadní jímky, v budoucnu bude možné napojení na obecní kanalizaci Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98863. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420800700099

Nalezli jsme 3 podobných nemovitostí Prodej domu Statenice

9 450 000 Kč
Janáčkova, Velké Přílepy,Velké Přílepy, okres Praha-západ
10 999 000 Kč
Oblouková, Velké Přílepy,Velké Přílepy, okres Praha-západ
10 900 000 Kč
Dvořákova, Velké Přílepy,Velké Přílepy, okres Praha-západ

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Statenice.