Prodej rodinného domu ve Velké Úpě, RD investice - Velká Úpa Pec pod Sněžkou

Prodej rodinného domu ve Velké Úpě, RD investice - Velká Úpa

Prodej domu

Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.

432 dní na trhu (od 14.02.2023)
poslední změna: 10.10.2023
Celková plocha: 407 m2
Zavolejte na 723060970,
napište na gotart@reality-proradost.cz
nebo vyplňte formulář

Na základě výhradního zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout k prodeji rodinný dům ve Velké Úpě, Peci pod Sněžkou. Hledáte skvělou investiční příležitost? Pak jste ji právě našli - horský rodinný dům ve Velké Úpě, Peci pod Sněžkou. Tato nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti vznikajícího developerského projektu ve Velké Úpě. Nově vznikající projekt v centru obce vznikne při hlavní komunikaci vedoucí do Pece pod Sněžkou, u spodní stanice sedačkové lanové dráhy Portášky. Tento projekt přispěje k lepšímu komerčnímu a veřejnému vybavení obce, v jehož rámci vzniknou obchody, restaurace, fitness, wellness, nebo například ordinace lékařů.
3D virtuální prohlídka Vás kompletně provede celým domem. Na jejím základě si uděláte velice reálnou představu o této nemovitosti, avšak ten nejlepší dojem načerpáte přímo na místě. Nasajete nejen atmosféru této dynamicky se rozvíjející horské obce, ale zároveň se ujistíte, že tato invetice má opravdu smysl.
Dojezdová vzdálenost do Pece pod Sněžkou je 5 minut jízdy. Pravidelně zde jezdí ski bus, který Velkou Úpu a Pec pod Sněžkou propojuje v rámci jednoho lyžařského střediska - SkiResort Černá hora - Pec.
Umístění rodinného domu garantuje celoroční dostupnost, lze parkovat přímo u domu. Na sjezdovky ve Velké Úpě dojdete bez problémů pěšky.
Vizualizace napoví, jak by mohl dům vypadat po rekonstrukci při zachování současné velikosti, avšak již s moderním vzhledem, který následuje aktuální koncept rozvoje obce Velká Úpa Pec pod Sněžkou. Tuto nemovitost lze například upravit na apartmánový dům o 7 apartmánech o velikosti cca 40 m 2 , nebo objekt upravit pro rodinnou či firemní rekreaci. Návrh rozdělení na 7 apartmánů naleznete v 3D půdorysech.
Stávající rodinný dům je připojen na obecní kanalizaci a vodovod. Do domu je zavedena elektřina i plyn.
Dům se vytápí plynovým kotlem, elektrickými přímotopy a krbovými kamny.
Stávající dispozici domu naleznete v 2D půdorysech. Každé patro domu má svůj vchod. V přízemí naleznete bytovou jednotku 3+1 s příslušenstvím. Na přízemní patro navazuje prodejna/komerční prostor o velikosti 35,80 m 2 . V prvním patře se nachází bytová jednotka 2+1 s příslušenstvím a zároveň zde naleznete v zadní části domu 3 apartmány. Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou a koupelnou s WC.
Veškeré informace velice ráda poskytnu a budu se těšit na prohlídku s Vámi.
Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 2 podobných nemovitostí reality Pec pod Sněžkou

13 990 000 Kč
Pec pod Sněžkou,Město,Česko
114 m2
Velká Úpa 211,Adresa,Pec pod Sněžkou - Velká Úpa, Česko
11148 m2

Zobrazit kompletní výsledky reality Pec pod Sněžkou.