Prodej bytu 3+1, Slavičín

Prodej bytu 3+1, Slavičín

Prodej bytu 3+1

Zdarma vám spočítáme hypotéku

234 dní na trhu (od 10.02.2023)
poslední změna: 07.08.2023
Zavolejte na 773901676,
napište na schneider@reality-proradost.cz
nebo vyplňte formulář

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi hezký byt 3+1 ve Slavičíně, ulice U zahrádek. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Při vstupu do bytu je prostorná chodba ve tvaru "L", ze které je přístup do obývacího pokoje, ložnice a toalety. Z obývacího pokoje je přístup do prostorné kuchyně, původní vstup do kuchyně z chodby je v současnosti zaslepen příčkou, kterou lze snadno demontovat. Z kuchyně je přístup do koupelny a dětského pokoje. Byt prošel z větší části rekonstrukcí, byla vybudována zcela nová kuchyň s velkým množstvím úložných prostor a nová koupelna se sprchovým boxem. V kuchyni, dětském pokoji a chodbě je plovoucí podlaha. V obývacím pokoji a ložnici jsou položeny koberce, pod kterými jsou dřevěné parkety.
K dispozici je prostorná lodžie, která je zasklena a opatřena bezpečnostními zámky. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Dále je v domě k užívání sušárna a prostor pro ukládání kol a kočárků. Dům je zateplený a po revitalizaci. Jsou opraveny vstupní prostory domu, nový výtah a v domě je výměníková tepelná stanice. Vytápění je ústřední dálkové, teplárna zajišťuje produkci tepla štěpkou. Dům není zatížen úvěrem.
V okolí domu je dostatek zeleně a v bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Ideální nemovitost k bydlení jak pro mladou rodinu, tak k investičnímu záměru. Rádi vám poskytneme podrobnější informace a provedeme při osobní prohlídce.
Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 2 podobných nemovitostí Prodej bytu Slavičín

2 260 000 Kč
Okružní, Slavičín, Česko
51 m2
1 990 000 Kč
Okružní, Slavičín, Zlín
31 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Slavičín.