Prodej rodinného domu 250 m2 U Slunečních lázní, Liberec

Prodej rodinného domu 250 m2 U Slunečních lázní, Liberec

Prodej domu Rodinné domy
15 497 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

438 dní na trhu (od 06.02.2023)
poslední změna: 15.04.2024
Celková plocha: 250 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info-reality@swisslifeselect.cz
nebo vyplňte formulář

Hledáte prostorné bydlení v klidné lokalitě, kde budete rádi trávit čas s rodinou a přáteli? Tak to se musíte podívat na tento rodinný dům s prostorově velkoryse řešenými místnostmi v jedné z nejhezčích lokalit Liberce. Vítejte v Ruprechticích.

Připravil jsem pro vás rodinný dům s dispozicí 4+KK s užitnou plochou 250 m2. Dům se skládá ze dvou obytných podlaží. V přízemí najdete vstupní halu, chodbu, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelnu a samostatnou toaletu, dále technickou místnost a krásné dřevěné schodiště do obytného podkroví. V přízemí domu je umístěna také garáž pro dvě vozidla. Do obytného podkroví jsou umístěny dva obrovské pokoje a jeden menší. Vše je spojeno prostornou chodbou. Dům je zasazen do pozemku o velikosti 856 m2.

Hlavním prostorem domu je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ten má celkovou výměru 56 m2. Navíc je propojen několika francouzskými okny s přilehlou terasou, která směřuje do zahrady. Velký vnitřní společný prostor a jeho propojení se zahradou si zamilujete. Jihozápadní orientace domu vám dá dostatek sluníčka. Na západ slunce nad Ještědem se budete těšit každý den. Zázemí přízemí dotváří velká koupelna s rohovou vanou se sprchovým koutem a toaletou. Vedle koupelny najdete další samostatnou kotletu. Luxusní obrovské dřevěné schodiště vás dovede do podkroví.

V obytném podkroví jsou tři pokoje, které můžete využít tak, jak budete potřebovat. Ve dvou pokojích budete mít do místa na pořádnou postel. Vejde se vám sem také velká skříň i případně koutek na práci. Co rozhodně oceníte, že oba velké pokoje mají francouzská okna, kterými můžete volně vyjít na balkón. Z obou pokojů si můžete užívat výhled na Ještěd. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Okna, dveře, zárubně i obrovské schodiště je provedené z masivního dřeva.

V domě má svůj prostor garáž pro dva vozy s plochou 35 m2. Další nekryté plochy pro zaparkování najdete před domem nebo vedle domu.

Dům stojí v klidné části města Liberec. Ruprechtice jsou místem pro nádherné bydlení s krásnými výhledy horu Ještěd. Najdete zde výhradně obytnou zástavbu. V blízkém okolí je základní i mateřská škola, základní občanská vybavenost, autobusová zastávka nebo třeba lesní koupaliště či lezecká stěna. Doslova za pár minut jste v lese. Do centra města dojedete autem za 6 minut a je vzdálené necelé 3 kilometry od domu. Liberce má navíc skvělé napojení na dálnici.

Vytápění domu je řešeno vlastním plynovým kotlem umístěným v samostatné technické místnosti. Zde je také umístěn zásobník na ohřev teplé vody. Stavba je napojena na elektřinu, kanalizaci, vodovod a plynovod.

Za posledních třicet dní byla nabídková cena 16499000 Kč. Neváhejte a zavolejte, domluvíme se na všech detailech a termínu prohlídky. Nejlepší je přesvědčit se na vlastní oči. Financování nákupu tohoto domu vám připravíme ve spojení s našimi úvěrovými specialisty. Majitel si vyhrazuje právo výběru zájemce. Těším se i na vás, Radim Macháček. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 11 podobných nemovitostí Prodej domu Liberec

1 590 000 Kč
Hlávkova,Liberec, okres Liberec
15 900 000 Kč
Na Mlýnku, Liberec XII-Staré Pavlovice,Liberec, okres Liberec
37 000 000 Kč
Liberec, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
1852 m2
3 350 000 Kč
Jeřmanická, Liberec, okres Liberec
12 490 000 Kč
Bilejova, Stráž nad Nisou,Stráž nad Nisou, okres Liberec
19 890 000 Kč
U Slunečních lázní, Liberec XIV-Ruprechtice,Liberec, okres Liberec

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Liberec.