Luxusní vila v Šáreckém údolí Praha 6

Luxusní vila v Šáreckém údolí Praha 6

Prodej domu
99 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

525 dní na trhu (od 10.01.2023)
poslední změna: 10.01.2023
Celková plocha: 645 m2
Zavolejte na 222701022,
napište na machova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


V současné situaci nabízíme běžné prohlídky s rouškou a rovněž zajišťujeme videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atd.
Moderní, samostatně stojící luxusní vila s výtahem umístěná v nejprestižnější lokalitě Prahy 6, na romantickém místě v přírodní rezervaci Šáreckého údolí, zcela naplňuje filozofii luxusního rodinného sídla zakomponovaného do krásné přírodní scenérie ve výtečné vzdálenosti od centra metropole. Architektům se skvěle podařilo úžasně propojit luxusní interiér se špičkovým vybavením a výjimečnou architektonickou kompozici s exteriérem, s letní terasou s posezením, bazénem a terasovitou rozlehlou zahradou.
Přízemí domu umožňuje propojení života v domě s životem a relaxací na terase, tak aby v teplých dnech umožňovalo naprosté splynutí interiéru s exteriérem – kuchyňský kout s jídelnou a obývacím pokojem mají přímý vstup na terasu a okrasnou zahradu. Dále je zde šatna, toaleta a pokoj pro hosty se samostatnou koupelnou. Druhé podlaží je tvořeno master ložnicí (s koupelnou a privátním schodiště do šatny) a 2 dětskými ložnicemi (se společnou koupelnou a šatnou).Třetí podlaží disponuje velkorysou šatnu, pracovnu a provozním zázemím domu (žehlírnu, trezor a technickou místnost), čtvrté podlaží otevřený prostor pro relaxaci. Dispozice suterénu zahrnuje garáž pro 3 auta, velké skladovací prostory, prádelna. Kompletně vybavené wellness a fitness se soláriem, solnou jeskyní. Všechna podlaží jsou propojena proskleným výtahem.posezením, bazénem s oddělenou relaxační částí s přímým vstupem do sauny a upravenou zahradou v japonském stylu prádelna, wellness a fitness zóna se soláriem a solnou jeskyní.
Všechna podlaží jsou propojena designovým proskleným výtahem.
Nadstandardní vybavení domu zahrnuje hliníková okna Schüco a střešními okny Velux, americkým řídící systém Crestron. Na podlahách bělený dub, dveře masivní jasanové. Obklady a dlažby v nadčasovém odstínu značky Porcelanosa, hlavní vjezd do domu zdobí mrákotínská žula. Veškeré vybavení domu, které je součástí ceny domu, je ve vysoké standartu – postele Hästens, nábytek KARE, kuchyňská linka Sedlák, spotřebiče Miele a Gaggenau. Prostorná terasa z tropického dřeva s luxusním bazénem s mozaikou Sicis, vířivka Hanscraft, letní kuchyně, sklad a sociální zařízení. Vířivka Hanscraft, venkovní TV a reproduktory, elektrická markýza o rozměrech 5,4 x 4 m. Bezpečnostní kamerový systém s HDD, alarm Paradox a vstup ovládaný pomocí otisků prstů. Tepelné čerpadlo- chlad, teplo/ 4x vrty do země/, k tepelnému komfort umocňuje i podlahové topení REHAU, včetně rozvodů vody od téže značky. Automatický zavlažovací systém s napojeným na vlastní studnu, v horní části zahrady se nachází vyhlídková rovinná část s automatickým sekacím systémem Husqvarna.
Díky samostatnému umístění vily v uzavřeném areálu několika vil, ve zcela klidné, slepé ulici zaručuje rezidentům privátní bydlení v naprostém soukromí a klidu. V docházkové vzdálenosti se nachází několik přírodních rezervací a památek.
Výborná dopravní dostupnost - zastávka autobusu MHD, následně na stanici metra Dejvická, je pár kroků od domu. Blízkost Letiště Václava Havla a prestižní mezinárodní školy ISP v Nebušicích.
Další nezanedbatelnou velkou předností domu jsou velmi nízké provozní náklady díky vysoké kvalitě a nadstandartnímu provedení a funkčnosti celého systému domu.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 15 podobných nemovitostí Prodej domu Praha

7 250 000 Kč
Michelská, Michle,Praha, okres Praha
18 446 140 Kč
Farského, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko
5 000 Kč
Letenské sady,Praha, okres Praha
17 m2
6 900 000 Kč
V podluží, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko
9 881 150 Kč
Sabinova, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko
29 987 000 Kč
U Bulhara, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Praha.