High-tech designová novostavba rodinného domu 4+kk s bazénem Jesenice

High-tech designová novostavba rodinného domu 4+kk s bazénem

Prodej domu

Zdarma vám spočítáme hypotéku

19 dní na trhu (od 18.11.2022)
poslední změna: 18.11.2022
Celková plocha: 131 m2
Zavolejte na 792317661,
napište na info@reality-proradost.cz
nebo vyplňte formulář

Zajímavá investice! Nabízíme high-tech designovou novostavbu rodinného domu 4+kk, o podlahové ploše 125 + 40 m 2 teras (z nichž je 15 m 2 krytých). Dále je zde samostatná garáž 24 m 2 + vjezd pro dva automobily, venkovní bazén a zahradní domek.
Dům je protkaný nejnovější technologií s inteligentním ovládáním. Vše bylo navrženo tak, aby se minimalizovala náročnost na úklid a komfort uživatelů domu.
Nepodsklepená bezbariérová dřevostavba z roku 2016 s velikým obývacím pokojem a kuchyní o velikosti 37 m 2 , pracovnou, pokojem, samostatným WC, koupelnou s prostorným sprchovým koutem, tech. místností a ložnicí s vlastní šatnou. Z obývacího pokoje, ložnice i terasy je nádherný výhled do okolí.
Dům je situován na hraně svahu, který je ukončen gabionovými zdmi. Celý pozemek je oplocený (plot + ostnatý drát, dřevěný plot o výšce 2 m). Díky tomu je zachováno maximální soukromí.
V domě je rekuperace vzduchu s TČ (země-vzduch), osvětlení RBG LED, předokenní rolety napojené na meteostanici, centrální vysavač, retenční nádrž na dešťovou vodu, která je použita na splachování a zalévání. Nejen díky těmto zabudovaným technologiím je dům efektivní, ekologický a velmi úsporný.
Dům má přípravu pro FVE vyvedenou na rovnou střechu orientovanou na jih.
Součástí domu jsou - rekuperace vzduchu s TČ (země-vzduch), předokenní rolety, retenční nádrž na splachování a zalévání, LED osvětlení, krb s přisáváním venkovního vzduchu, meteostanice, kamerový systém s nočním viděním, alarm s pokročilou ochranou, dřevěná okna s trojskly, bezpečnostní dveře a okna, bazén, zahradní domek a garáž.
V rámci automatizace domu je možné řídit různé druhy scénářů podle denní doby, ročního období, počtu osob nebo podle vnitřní i venkovní teploty. Různé režimy jsou navázané na roční období.
Inteligentní systém se postará o to, že když do domu vstoupíte začne automaticky více větrat, spustí se ve vybraných místnostech stínění, zároveň se rozsvítí určitá světla o určité intenzitě. V případě režimu „doma“ je možné v teplých dnech řešit chlazení a stínění domu automaticky po místnostech. Je možné použít různé druhy barev na svícení podle vlastní nálady.
Při odchodu je možné pouze JEDNÍM KLIKNUTÍM - spustit alarm, vyplout vybrané zásuvky (třeba na kuchyňské lince), veškeré osvětlení, snížit intenzitu větrání, teplotu domu a vypnout filtraci v bazénu. Pokud je otevřené některé z oken, dům vás automaticky upozorní. Všechny otravné rutinní věci děla dům za vás.
Pokud jste na dovolené je možné na dálku řídit kompletní správu domu, pustit topení, přebírat balíky, komunikovat s kurýry apod.
Je možné si takto definovat mnoho uživatelských režimů a automatizací podle přání budoucího majitele ve vlastní aplikaci.
Vše je připraveno na budoucí FVE a kompletní správu energie. Díky použitým technologiím se jedná o velmi úsporný dům.
Příjemným benefitem může být přenechání hypotečního úvěru s úrokem1,89%. Je možnost využít našeho financování a to i bez dokládání příjmů.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 6 podobných nemovitostí Prodej domu Jesenice

25 990 000 Kč
Jesenice, Jesenice, Jeřabinová
212 m2
20 900 000 Kč
Průmyslová 565, Jesenice, 252 42, Praha-západ
182 m2
20 600 000 Kč
Gen. Peřiny, Dolní Jirčany,Psáry, okres Praha-západ
18 500 000 Kč
K Vodárně 474, Vestec, 252 50, Praha-západ
163 m2
17 690 000 Kč
Nad Úhorem 54, Jesenice, 252 42, Praha-západ
205 m2
Jesenice Albatrosová 285
317 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Jesenice.