Prodej vily, 680 m² Dalovice

Prodej vily, 680 m²

Prodej domu Vily

Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.

387 dní na trhu (od 10.11.2022)
poslední změna: 18.02.2023
Celková plocha: 680 m2
Zavolejte na +420800700099,
napište na info@nextreality.cz
nebo vyplňte formulář

Nabízíme vám luxusní vilu ve funkcionalistickém stylu, která splní veškerá očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Nachází se na předměstí Karlových Varů v obci Dalovice, odkud je přes údolí nádherný výhled na město. Tato dvoupodlažní residence (680 m2) s pozemkem o rozloze 2000 m2 byla před 7 mi lety navržena tak, aby se tu noví majitelé cíli komfortně s dostatečným soukromím. Najdete zde vnitřní bazén se saunou s výstupem na terasu a zahradu, garáž pro dvě auta (8 x 8 m), venkovní parkoviště, prostorný prosklený altán s vlastním sociálním zařízením (5 x 12 m). Byly zde použity moderní technologie od tepelného čerpadla až po solární panely.
Dům je situován na jihozápadní stranu. Vstupní halou se šatnou se dostanete do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a samostatnou kuchyní značky Ernestomeda s vestavnými spotřebiči Miele a Guttman a praktickou chlazenou spíží. V přízemí dále naleznete samostatnou ložnici s vlastní terasou, koupelnou se sprchou a toaletou, bazén, saunu a prostor pro Relax. V neposlední řadě zaujme technologické řešení celého domu zahrnující technickou místnost s tepelným čerpadlem a plynovým kondenzačním kotlem věhlasné německé značky Viessmann.
Dům je promyšlený do každého detailu.
Ve vstupní hale a obývacím pokoji s jídelnou jsou stěny zdobeny velkoformátovým přírodním kamenem (onyx s podsvícením, silverbraun), který byl dovezen z Itálie. Na všechny podlahy byl použit italský carrarský mramor, jenž jsou vytápěny podlahovým topením.
Všechny místnosti působí prostorně a světle díky výšce stropu 3,2 m a velkoformátovým posuvným oknům (s dálkově ovládanými žaluziemi), jenž spojuje interiér s prostorem terasy a zahrady.
Po vzdušných, dřevem obložených schodech se dostanete do druhého patra. Skrz velkou světlou halu vstoupíme do tří samostatných pokojů, z nichž každý disponuje vlastní šatnou a koupelnou. Ze dvou pokojů je vlastní přístup na prostorné terasy. Vznikl zde prostor i pro kancelář a technickou místnost. Ve druhém patře je podlaha litá.
Solární panely jsou instalovány na střeše domu a slouží k ohřevu vody. Je zde instalován nejnovější ventilační a klimatizační systém s automatickým otevíráním a uzavíráním oken. Po obvodu domu je nainstalován kamerový systém. Všechny systémy domu jsou obsluhovány a podporovány automaticky se schopností dálkového ovládání. Terasy mají automaticky zatmívací zastřešení od společnosti Renson. V domě je centrální vysavač Husky s integrovanou hadicí ve zdech.
Vila je absolutní dokonalostí moderní architektury, designu a nejnovějších technologií, jenž poskytují majitelům nadstandardní bydlení. Centrum Karlových Varů je vzdálené pouhé 4 km.
V obci je veškerá občanská vybavenost: obecní úřad, ZŠ a MŠ Dalovice, Střední Logistická škola, pošta Dalovice, obvodní a oční ordinace, potraviny Cherry H&H, Bus MHD, restaurace, večerka, veterinární klinika, TJ Čechie Dalovice, dětské hřiště. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97509. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

+420800700099

Nalezli jsme 19 podobných nemovitostí Prodej domu Dalovice

1 490 000 Kč
, Drahovice,Karlovy Vary, okres Karlovy Vary
24 900 000 Kč
Dalovice Pod Strání 138
334 m2
14 490 000 Kč
Borská, Dalovice, okres Karlovy Vary
409 m2
4 490 000 Kč
Karlovy Vary,Statutární město,Česko
265 m2
11 600 000 Kč
Pod Parkem 8, Dalovice,Dalovice, okres Karlovy Vary
9 199 000 Kč
, Sadov,Sadov, okres Karlovy Vary

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Dalovice.