PRODÁNO Prodej RD dům 6+1 (464m2), pozemek (2613m2), koupací jezírko, garáž, Mníšek pod Brdy

PRODÁNO Prodej RD dům 6+1 (464m2), pozemek (2613m2), koupací jezírko, garáž, Mníšek pod Brdy

Prodej domu
25 900 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

516 dní na trhu (od 27.09.2022)
poslední změna: 07.12.2022
Celková plocha: 464 m2
Zavolejte na 222701022,
napište na machova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


PRODÁNO
Prodej samostatně stojící stavby rodinného domu 6kk (464m 2 - dřevostavba z roku 2020) vytápěná tepelným čerpadlem, s bazénem BIODESIGN (30m 2 ) se slanou vodou v překrásné přírodě v Mníšku pod Brdy na krásném, velkorysém pozemku (2613 m²) se vzrostlou zahradou a vrostlými stromy zajišťující naprostý pocit soukromí, klidu a intimity. Nemovitost je vkomponována do krásné přírodní scenérie tak, že se podařilo harmonicky spojit klid a soukromí, umocněné výhledem do krásné zahrady. Pro své krásné lesnaté okolí s kompletní infrastrukturou a pohodlnou dostupností do jihozápadní části Prahy, je Mníšek pod Brdy oblíbenou a vyhledávanou rezidenční adresou.
Atraktivní, dynamicky se rozvíjející město Mníšek pod Brdy disponuje kompletní občanskou vybaveností, snadnou dostupností a přímým napojením MHD na metro, včetně nově vybudovaného multifunkčního wellness centra s tenisovými kurty.
Dispozici domu tvoří vstupní podlaží a podkroví. Přízemí tvoří otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a přímým vstupem do zimní zahrady i na venkovní terasu, dále pracovna, šatna, spíž, koupelna, technická místnost a vstupní chodba se vstupem do dvojgaráže. Nechybí zázemí pro hosty - společenská místnost s kuchyní, sprchou a toaletou zvlášť. V 1.podlaží umístěná odpočinková část domu - hlavní ložnice s walk-in šatnou, en-suite koupelnou a terasou, další 2 ložnice také s koupelnou a prostorná šatna.
Vybavení domu dřevohliníková okna s izolačními skly, finská krbová kamna NunnaUuni, hliníková zimní zahrada, vinylové podlahy podlahy v ložnicích a velkoformátová dlažba v přízemí, kuchyňské spotřebiče De Dietrich nebo Bosch, zabezpečovací systém, kouřová čidla, detektory úniku vody, inteligentní systém domácnosti iKobra umožňující ovládání na dálku podlahového vytápění (individuálně v každé místnosti), předokenních rolet, filtrace bazénu, závlahy zahrady i robotické sekačky na trávu. Vytápění pomocí tepelného čerpadla Mitsubishi Power Inventer. Dům má dvě studny, není připojený na městský vodovod a kanalizaci.
Na komfortně udržované a vzrostlé zahradě je umístěný italský venkovní bazén Biodesign (30m 2 ) se slanou vodou a LED osvětlením, celoročně obyvatelná vybavená chata (40 m 2 ) s letní venkovní kuchyní s posezením a parkovací přístřešek s kůlnou.
Tato výjimečná příležitost koupě uživatelsky komfortní a nadčasové nemovitosti, která tvoří svým prostorovým potenciálem, stavebním provedením i polohou ideální podmínky pro bydlení v přírodě s aktivním využitím volného času, v atraktivní lokalitě Prahy západ - Brd s ideálním spojením do centra metropole (dopravní spojení 10min chůze od vlakového nádraží se spojením na Hlavní nádraží, bus s přímým napojením na metro, autem po Strakonické cca 25min na Smíchov).
Kompletní občanská vybavenost mateřské školky, školy, obchody včetně supermarketů, lékařské služby, kavárny a restaurace.
Užitná plocha 464 m 2 , z toho 374 m 2 interiér a 90 m 2 terasa, zastavěná plocha 226 m 2 , zahrada 2 387 m 2 , pozemek 2 613 m 2 .
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 4 podobných nemovitostí Prodej domu Mníšek pod Brdy

6 780 000 Kč
Rymaně, Mníšek pod Brdy,Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
13 300 000 Kč
Kytínská, Mníšek pod Brdy,Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
12 990 000 Kč
Čisovická, Mníšek pod Brdy,Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
8 840 000 Kč
Mníšek pod Brdy, Mníšek pod Brdy
203 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Mníšek pod Brdy.