Prodej ubytovacího zařízení 869 m2 Sádecká, Třeboň

Prodej ubytovacího zařízení 869 m2 Sádecká, Třeboň

Prodej komerce
27 990 000 Kč

Jak jsem si půjčil u Zonky

230 dní na trhu (od 04.08.2022)
poslední změna: 13.09.2022
Celková plocha: 400 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info@fincentrumreality.com
nebo vyplňte formulář

Společnost Fincentrum Reality nabízí ke koupi Třeboňské apartmány. Tyto apartmány byly kolaudovány v roce 2019, a tudíž splňují i nejnáročnější požadavky klientů, což se také odráží v hodnocení ubytování.
Apartmány se nacházejí v jednom z nejžádanějších a nejvíce navštěvovaných míst České republiky, v lázeňském městě Třeboň. Kapacita penzionu o celkovém počtu 21 lůžek je rozdělena ve dvoulůžkových a rodinných apartmánech, které jsou plně vybaveny pro nejnáročnější klientelu. Součástí prodeje je i stavební projekt a stavební příprava v podobě zhotovených inženýrských sítí a odpadů, připravených k rozšíření dalších ubytovacích prostor. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení v zahradě s možností grilování. K parkování vozidel slouží vlastní parkoviště v areálu. Doporučujeme osobní prohlídku.
Fincentrum a.s Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.
Pro více informací kontaktujte makléře.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej komerce Třeboň

21 900 000 Kč
Jiráskova, Třeboň II,Třeboň, okres Jindřichův Hradec

Zobrazit kompletní výsledky Prodej komerce Třeboň.