Rodinný dům k pronájmu, Vratimov Ostrava-Vratimov

Rodinný dům k pronájmu, Vratimov

Pronájem domu Rodinné domy
37 000 Kč

Online půjčka na kauci i pračku

100 dní na trhu (od 24. 6. 2022)
poslední změna: 24. 6. 2022
Celková plocha: 843 m2
Zavolejte na 800 10 30 10,
napište na nikola.demlova@rksting.cz
nebo vyplňte formulář

Exklusivně nabízíme k pronájmu novostavbu jednopodlažního rodinného domu na ulici Borová ve Vratimově. Jedná se o lukrativní, žádanou a klidnou lokalitu s velmi dobrou dostupností do centra města, Ostravy, Frýdku-Místku i Havířova. Zastávka MHD je od domu vzdálena přibližně 300 m. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk se dvěma koupelnami, samostatnou toaletou a technickou místností o užitné ploše 113 m 2 a s pozemkem o rozloze 843 m 2 .
Obývací pokoj s kuchyní a jídelnou je umístěn v centrální části domu s velkými francouzskými okny s přímým výstupem na terasu, což oceníte zejména v období grilování a relaxace na prostorné zahradě se vzrostlými borovicemi.
Veškeré místnosti jsou přístupné z centrální chodby a jsou neprůchozí. Hlavní koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, toaletou a el. otopným tělesem. Druhá koupelna pak sprchovým koutem, umyvadlem a el. otopným tělesem. Samostatné WC potom toaletou a umyvadlem se skříňkou. Dům je vytápěn elektrickým podlahovým vytápěním. Stránka inzerenta.