Prodej rodinného domu 180 m2, Choltice

Prodej rodinného domu 180 m2, Choltice

Prodej domu Rodinné domy
17 490 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

922 dní na trhu (od 13.11.2021)
poslední změna: 15.04.2024
Celková plocha: 180 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info-reality@swisslifeselect.cz
nebo vyplňte formulář

Dnes tu pro Vás máme opravdovou třešničku na realitním trhu!
Takovýto dům se nenabízí každý den!
Jste nároční? Chcete bydlet v luxusním domě s vlastním wellness? Z okna mít výhled na oboru a brankou moci vyjít do krásné přírody?

Novostavba domu se nachází na jednom z nejhezčích míst Choltic, s přímým vstupem do zámecké obory! Video z obory a jejího okolí přikládáme k prezentaci.

Při vstupu do novostavby se ocitneme v chodbě, hned vlevo jsou dveře do technické místnosti s pračkou a sušičkou, dále se zde nachází 2 samostatné pokoje a ložnice, koupelna, WC a prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní a špajzem. Z obývacího pokoje se vstupuje do dominanty domu a tím je wellness, ve kterém najdeme bazén a saunu. Samozřejmostí je sociální zázemí k těmto prostorám. Poslední částí domu je veliká garáž pro dvě auta a sklad na vše nezbytné. Na krásně upravené a osázené zahradě najdete vinný sklípek a jezírko s vodopádem. Pokud by se Vám zahrada zdála malá, je tu možnost rozšířit ji o pozemek vedle, který jsem pro Vás rozjednal s majitelem pozemku.

Městys Choltice je příjemnou lokalitou, která nabízí jak velmi klidné žití, tak spoustu možností pro sportovní aktivity a díky zámecké oboře možnost relaxace a odpočinku. V obci se nachází stavba raně barokního zámku s rozsáhlou oborou, která je velmi krásně udržovaná místní správou obce. Nádvoří a zámecká obora nabízí několikrát ročně akce jako je pálení čarodějnic, pohádková cesta, vinařské a pivní slavnosti, nebo dětský karneval.
V obci se dále nachází MŠ a ZŠ, knihovna, praktický lékař pro děti a dospělé, lékárna, pošta, benzinová stanice, trafika, 2 obchody potravin, restaurace, cukrárna, květinářství, prodejna textilu, kadeřnictví, kosmetický salon, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna šlapacích kár a koloběžek, přírodní koupaliště, dětské a discgolfové hřiště.

Zvu Vás tímto na prohlídku, kde Vám rád zodpovím veškeré další dotazy.
Díky velmi zajímavým možnostem, pro Vás v případě zájmu připravíme návrh hypotečního úvěru přímo na míru.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Těšit se na Vás bude makléř Miloš Sedlák. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej domu Choltice

3 290 000 Kč
nám.Sv.Trojice, Choltice, okres Pardubice
174 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Choltice.