PRODÁNO - Luxusní nízkoenergetický RD 213 m2, pozemek 885 m2, Dolní Břežany

PRODÁNO - Luxusní nízkoenergetický RD 213 m2, pozemek 885 m2, Dolní Břežany

Prodej domu
23 900 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

759 dní na trhu (od 31.08.2021)
poslední změna: 08.11.2022
Celková plocha: 213 m2
Zavolejte na 222701004,
napište na strapkova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


PRODÁNO - Luxusní nízkoenergetický rodinný dům z roku 2015, v Dolních Břežanech, v těsném sousedství Prahy, s celkovou užitnou plochou 213 m 2 , postavený na pozemku o velikosti 885 m 2 . Moderní dřevostavba vybavena špičkovými technologiemi, bazénem, saunou, s vlastní studnou a překrásnou zahradou v mírně svažitém terénu zajistí komfortní bydlení i pro náročné.
Tepelné čerpadlo, rekuperace vzduchu, retenční nádrž na dešťovou vodu a vrtaná studna s napojením na dům i zahradu zaručují velmi nízké provozní náklady a energetickou náročnost bydlení kategorie A.
Dvoupodlažní stavba má dispozici 5+kk. Přízemí vévodí prostorná obývací část s kuchyňským koutem, dále je zde spíž, jídelní část, pracovna, koupelna se sprchou, samostatná toaleta, technická místnost a chytře řešený úložný prostor pod schodištěm. V horním podlaží se nacházejí 3 ložnice a další koupelna s vanou, sprchou, dvojumyvadlem i toaletou.
Velkoplošnými okny dopadá do interiéru mnoho světla a zároveň je tak umocněn pocit příjemného propojení domu se zahradou. V horním patře jsou navíc instalované 2 stropní světlovody. Všechna okna jsou osazena vnějšími elektricky ovládanými hliníkovými žaluziemi. Příjemnou, útulnou atmosféru domu dotváří krb. O bezpečí domu se starají bezpečnostní kamery a protipožární systém. Komfort bydlení se promítá i v podlahovém topení v koupelnách a v kuchyni. Úklid usnadňuje centrální vysavač.
Na krytou terasu před domem navazuje vyhřívaný bazén, se slanou vodou a zastřešením. Zahrada je s automatickým zavlažováním. Ve spodní její části je umístěna vsakovací galerie na dešťovou vodu.
Na dům je citlivě napojena další stavba o ploše 37 m 2 , v jejíž přední části se nachází sauna pro 6 osob a masážní sprcha, v druhé části je garáž pro 1 automobil a motorku. Další dvě parkovací stání na pozemku jsou před garáží.
Lokalita Dolních Břežan je atraktivní nejen svou blízkostí u Prahy, ale také dostupnou přírodou, urbanistickým zpracováním a kompletní občanskou vybaveností. Přímo v obci je moderní náměstí, historický zámek, dva rozsáhlé parky, několik škol a školek, sportovní hala, multifunkční hřiště, poliklinika a další. K procházkám a sportu vyzývá Břežanské údolí s Břežanským potokem a keltskou stezkou.
PENB - A
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej domu Dolní Břežany

6 500 000 Kč
Polovnická 8, Točná,Praha, okres Praha

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Dolní Břežany.