Rodinný dům na prodej, Kněžice / Víska

Rodinný dům na prodej, Kněžice / Víska

Prodej domu Rodinné domy
3 040 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

399 dní na trhu (od 26. 8. 2021)
poslední změna: 17. 8. 2022
Celková plocha: 455 m2
Zavolejte na 800 10 30 10,
napište na veronika.adamova@rksting.cz
nebo vyplňte formulář

Nabízíme Vám k prodeji dům 4+1 v obci Kněžice, který byl dosud využíván jako rekreační chalupa. Je vhodný k okamžitému celoročnímu užívání. Pokud byste jej ale zamýšleli k dlouhodobému využití jako rodinný dům (takto je i zapsán v katastru), doporučujeme rekonstrukci, díky níž by se dala zvětšit dispozice o další pokoje.
Nachází se na pozemku o výměře 455 m 2 se vzrostlými ovocnými stromy a okrasnou zahradou. Součástí je garáž, kůlna a dva kamenné sklepy v blízkosti chalupy (cca do 30m). Dům má obytnou kuchyň s kamny, která lze snadno nahradit krbem nebo kamny krbovými. Vzhledem k historickému původu domu je dispozice atypická a dům není bezbariérový. Velká obytná kuchyň je hlavním obývacím prostorem, na který je navázána velká ložnice. V přízemí je také další oddělený pokoj s malým krbem, který poskytuje dobré soukromí. Na půdě jsou vestavěny další 2 pokoje.
Mezi užitné prostory přímo v domě patří větší zádveří, velká chodba, velká komora, koupelna se záchodem, garáž a půdní prostor. Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 2 podobných nemovitostí Prodej domu Víska

4 900 000 Kč
Víska 2
140 m2
, Nová Ves u Chotěboře,Nová Ves u Chotěboře, okres Havlíčkův Brod

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Víska.