Byt 3+kk, 85m² s terasou 8m² a zahrádkou 49m² v Týnečku Olomouc

Byt 3+kk, 85m² s terasou 8m² a zahrádkou 49m² v Týnečku

Prodej bytu 3+kk
6 080 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

412 dní na trhu (od 10. 5. 2021)
poslední změna: 1. 5. 2022
Celková plocha: 84 m2
Zavolejte na +420800154723,
napište na lucie.bobkova@dachi.cz
nebo vyplňte formulář

Prodej novostavby dvoupodlažního bytu č. C3 o dispozici 3+kk, s parkovacím stáním, terasou a předzahrádkou v projektu Hanácká Krajina

DACHI developer/prodejce Vám nabízí ke koupi v moderním projektu Hanácká Krajina Olomouc – Týneček novostavbu dvoupodlažního bytu o dispozici 3+kk 85m2, s parkovacím stáním, terasou 8m2 a předzahrádkou o velikosti 49 m2. Bytová jednotka je situována v olomoucké městské části Týneček a nabízí komfortní a klidné bydlení. Soubor bude tvořen 16 byty. Za vstupem do přízemí dvoupodlažního bytu se nachází dostatečné prostorné zádveří pro umístění botníku a věšáku. Nespornou výhodou je vestavěný kumbál, spíž a WC dostupné hned z chodby. Z chodby se dostanete do velkého obývacího pokoje propojeného s kuchyňským koutem a jídelnou. Do druhého patra vystoupáte po schodišti od vstupních dveří. Z chodby je přístupná ložnice a prostorný dětský pokoj, který mohou obývat minimálně dvě děti. Samozřejmostí je koupelna s vanou a WC. Ke každému bytu náleží jedno parkovací stání, užívání vymezeného pozemku a společné využívání zahradní techniky včetně společného zavlažovacího systému.
Týneček je olomoucká část, kterou najdete na kraji Olomouce, ve směru města Šternberk. Nabízí výbornou dostupnost oblíbených lokalit, jako jsou Svatý kopeček, zoo, ale také přilehlá příroda. Týneček je napojený na významnou cyklostezku, kterou se dostanete na všechny směry (do města, i do přírody). Leží asi 4 km od Litovelského Pomoraví a na druhé straně se rozprostírá Přírodní park Údolí Bystřice obklopený nádhernými kopci. Nedaleko se nachází i vnitrostátní Letiště Bohuňovice. Samozřejmostí je napojení na MHD Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 34 podobných nemovitostí Prodej bytu Olomouc

Řezáčova 10,Olomouc, okres Olomouc
5 190 000 Kč
Janského 5,Olomouc, okres Olomouc
Skupova 15,Olomouc, okres Olomouc
Jakoubka ze Stříbra 50,Olomouc, okres Olomouc

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Olomouc.