Prodej novostavby nízkoenergetické designové vily 5kk s terasami (510m2)garáž pro 3 automobily, Barr Praha

Prodej novostavby nízkoenergetické designové vily 5kk s terasami (510m2)garáž pro 3 automobily, Barr

Prodej domu
54 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

17 dní na trhu (od 10.05.2023)
poslední změna: 10.05.2023
Celková plocha: 510 m2
Zavolejte na 222701022,
napište na machova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


Novostavba samostatně stojící nízkoenergetické (B), čtyřpodlažní vily 5kk (510m 2 )monolitické betonové konstrukce s nadčasovou architekturou, s možností místění sídla firmy, společnosti s neopakovatelnou atmosférou designu s promyšleným systémem teras zajišťujícím soukromí a panoramatický výhled s fantastickými výhledy na metropoli a okolí, umístěná na prosluněném pozemku jižního svahu v klidné rezidenční lokalitě Barrandova, v jednosměrné ulici vilové čtvrti.
Dispozice zahrnuje čtyři podlaží - 1.podlaží vstupní hala, celoprosklená finská sauna se sprchovým koutem, technická místnost. 2.podlaží velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní, jídelním prostorem, lemující po celém obvodě prosklené stěny a zároveň přímým vstupem na terasu. Samostatná toaleta, komora. 3.podlaží - dva jihozápadně orientované pokoje, menší pracovna. Výstup na terasu, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem a výhledy do zeleně. 4. podlaží otevřený prostor ložnice s přímým vstupem ne velkou prostornou jihozápadně orientovanou, slunnou terasu s okouzlujícími výhledy do okolí.
Nadstandartní vybavení - kazetová stropní klimatizace AIRWELL, velkoformátová hliníková okna s izolačními trojskly, designové stropy Barrisol, dubové podlahy, luxusní kuchyňská linka zhotovená na míru se spotřebiči Miele (multifunkční parní troubu - konvektomat nejvyšší řady Miele), pracovní deska ze žuly, velkoformátová dlažba v koupelnách a na toaletách v šedém designu, koupelnové doplňky Axor a Hansgrohe, interiérové italské dveře Pivato Porte, exotické dřevo na terasách, garážová vrata Lomax, zabezpečovací systém. Nadstandartní zateplení, podlahové topení v celém domě zajišťuje plynový kondenzační kotel Wolf. Stavba je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Komfortní parkování pro 3 automobily v garáži v přízemí domu.
Výjimečná nemovitost s vyváženou funkční a estetickou kvalitou v prestižní čtvrti Barrandova s unikátními výhledy, v blízkosti filmových ateliérů a Barrandovských teras. V rychlé dojezdové vzdálenosti d centra. Cesty autem usnadňuje rychlé napojení na Jižní spojku a Pražský okruh. Spojení s centrem je snadné díky autobusovým spojům. MHD zajišťují autobusy, cesta k autobusové zastávce od domu trvá cca 3 minuty pěší chůzí, odkud jezdí rychlý spoj ke stanici metra Smíchovské nádraží a obchodně-zábavnímu centru na Andělu.
Užitná plocha 510 m 2 , zastavěná plocha 204 m 2 , zahrada 129 m 2 , pozemek 333 m 2
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 12 podobných nemovitostí Prodej domu Praha

1 790 000 Kč
, Strašnice,Praha, okres Praha
14 750 000 Kč
Lukovská,Praha, okres Praha
13 750 000 Kč
Lukovská,Praha, okres Praha
12 750 000 Kč
Lukovská,Praha, okres Praha
10 000 000 Kč
Hanusova, Michle,Praha, okres Praha
Praha, Praha 1 Nové Město, Senovážné náměstí
215 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Praha.