Rodinný dům, chalupa a bazén na rozlehlém pozemku 9 728 m2 Rozstání

Rodinný dům, chalupa a bazén na rozlehlém pozemku 9 728 m2

Prodej domu
34 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

29 dní na trhu (od 08.11.2022)
poslední změna: 08.11.2022
Celková plocha: 400 m2
Zavolejte na 222701095,
napište na sindelkova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


V nádherné krajině Drahanské vrchoviny v obci Baldovec, na rozsáhlém pozemku o výměře téměř jednoho hektaru, představujeme soubor nemovitostí k bydlení, rekreaci i podnikání, s potenciálem výstavby dalšího domu.
Nemovitost sestává ze dvou objektů vhodných k bydlení i rekreaci - chalupy zákl. dispozice 5+1 a druhého RD 4+KK s terasami, dále samostatně stojící objekt krytého bazénu se zázemím a několik vedlejších staveb - zahradní domky, garáže, venkovní bazén, altány, skleník, vodárna apod.
1. Původní chalupu tvoří v přízemí kuchyně, velký obývací pokoj, z něhož je vstup do "krbovny" navazující na terasy a zahradu, dále v přízemí najdeme WC, koupelnu, úložnou komoru, šatnu, předsíň a chodbu se vstupem do sklepa.
V patře jsou 3 prostorné pokoje, které nyní slouží jako ložnice a pracovny (2 z nich mají balkon), dále koupelna a WC.
V mezipatře je ze schodiště přístupný ještě jeden větší pokoj s nižším stropem, sloužící pro spaní hostů nebo dětí.
Dům je podsklepen, částečně zateplen, vytápěn nyní plynem s možností snadno přejít na tuhá paliva (dřevo).
2. Druhý dům o dispozici 4+KK tvoří velká obytná místnost s kuchyní a jídelnou, ze které je přístup do dalších místností - velké ložnice kombinované s pracovnou a dalších dvou pokojů, jeden z nich slouží nyní jako kancelář a druhý jako ložnice. V domě je dále sauna, koupelna, WC, prádelna. Objekt je dobře zateplený, v současné době vytápěn plynem, ale lze používat i kachlová kamna na dřevo.
3. Objekt bazénu sestává z místnosti s celoročním bazénem, dále šatna, sprcha a obytná místnost s kuchyňkou, chodba, technická místnost. Jedná se o pečlivě provedenou, velmi dobře zateplenou stavbu, vhodnou i pro podnikání (rehabilitace, plav.kurzy).
Pozemky jsou pečlivě udržovány, na části ovocný sad, zahrada se vzrostlými stromy a okrasnou zelení. K uskladnění zahradní techniky, nářadí a úrody slouží 2 zahradní domky.. Pro milovníky relaxace v přírodě, ale s veškerým pohodlím nový zahradí zasklený altán ("čítárna"). Pro pěstitele skleník a 2 zděné komposty.
Zásobování vodou zajišťuje vodárna napojená na obecní vodovodní řad a dále je zde vydatná vrtaná studna (30m).
Objekty jsou nyní vytápěny převážně plynem, ale oba domy mají možnost využití tuhých paliv, dřeva. Zahradní bazén je vyhřívaný solárními panely.
Pro odpadové vody 2 vlastní čističky, výhledově připojení k obecní ČOV, která se plánuje.
Potenciál pro využití technologií jako jsou tepelná čerpadla a solární panely.
Nemovitosti je v katastru možné rozdělit i na menší, samostatně fungující a prodejné celky, část pozemku je volná a vhodná k výstavbě dalšího domu s vlastním přístupem z obecní cesty i napojení na sítě. Vhodné i pro investory.
Pro náročného klienta, který ocení klid a krásnou přírodu, možnost aktivního odpočinku i mnoha výletů do okolí, kde najdete nespočet přírodních zajímavostí, jeskyně Moravského krasu, propast Macochu, hrady, zámky a mnoho dalšího.
Energetická náročnost budovy - na PENB se pracuje, dle zákona proto uvádíme G.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 3 podobných nemovitostí Prodej domu Rozstání

6 150 000 Kč
Rozstání, Olomoucký kraj, Česko
140 m2
15 000 000 Kč
Baldovec 294, Rozstání, 798 61, Prostějov
200 m2
2 500 000 Kč
, Kulířov,Kulířov, okres Blansko

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Rozstání.