Prodej rodinného domu 219 m2 Bruntálská, Břidličná

Prodej rodinného domu 219 m2 Bruntálská, Břidličná

Prodej domu
2 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

184 dní na trhu (od 08.06.2022)
poslední změna: 08.11.2022
Celková plocha: 219 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info@fincentrumreality.com
nebo vyplňte formulář

Hledáte nemovitost, kde by bylo možné zřídit menší provozovnu? Nemovitost, kde máte další příležitost a sice vybudovat si vlastní bydlení? Pokud jste si na obě otázky odpověděli ano, tak jste našli to, co hledáte.

Máme pro Vás dvoupodlažní nemovitost v obci Břidličná, která v minulosti sloužila jako prodejna potravin. Tento dům má novou střechu, fasádu a stávající majitel měl v plánu vybudovat také podkrovní bydlení. Dům se nachází v centru obce Břidličná u hlavní cesty, což je pro podnikání ideální. Za domem pak najdete menší pozemek, který může sloužit jako zahrádka, nebo místo pro odpočinek.

V obci se nachází základní občanská vybavenost jako je obchod, škola, školka, pošta a lékař. Vše ostatní lze vyřídit nedaleko ve městě Rýmařov. Nedaleko obce se nachází turistická centra Malá Morávka a Karlova Studánka, která jsou svými návštěvníky oblíbená nejen v zimně, ale také v létě.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán.

Samozřejmostí je bezplatné finanční poradenství s možností nejvýhodnějšího financování koupě této nemovitosti. Na prohlídku s vámi se těší realitní makléřka Lucie Klečková. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej domu Břidličná

640 000 Kč
Polní 485, Břidličná, 793 51, Bruntál
130 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej domu Břidličná.