Prodej bytu 2+1 53 m2 Hornoměstská, Rýmařov

Prodej bytu 2+1 53 m2 Hornoměstská, Rýmařov

Prodej bytu 2+1
1 850 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

47 dní na trhu (od 13. 10. 2021)
poslední změna: 8. 11. 2021
Celková plocha: 53 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info@fincentrumreality.com
nebo vyplňte formulář

Na Praděd, co by kamenem dohodil, čistý vzduch a klid. Alespoň já takto vnímám Rýmařov, město v oblasti Nízkého Jeseníku, na dosah od chráněné krajinné oblasti. A přesně tady vám nyní nabízím ke koupi pěkný byt 2+1 v nízkopodlažním cihlovém bytovém domě na ulici Hornoměstská.

Přízemí domu je dostatečně vysoké, takže i v prvním patře, kde se byt nachází, budete chráněni, a přitom v kontaktu s okolím. Vzrostlá zeleň nahlížející do oken vytváří v bytě příjemnou atmosféru, zvlášť, když svítí slunce. Byt prochází celým domem a má okna jak na jihovýchod, tak na severozápad. V takových bytech světlo doslova umí čarovat a já je mám proto velmi ráda.

Byt je v udržovaném stavu a v průběhu let bylo investováno do potřebných modernizací. Renovovaná byla kuchyně i koupelna, byt má plastová okna, vyměněné stoupačky a plyn v mědi. Na původních parketách v pokojích jsou nyní koberce a PVC, takže pokud se vám líbí jejich kouzlo, nebude složité je oživit. Také domu je věnovaná průběžná péče, a tak například před zhruba rokem získal novou fasádu. K bytu náleží hned dva sklepy a v domě jsou k dispozici ještě prostory sušárny, prádelny, mandlovny a kočárkárny.

Je-li tento byt to, co by se vám líbilo pro vaše dobré žití, neváhejte mě kontaktovat ohledně osobní prohlídky. Budu se těšit.
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Prodej bytu Rýmařov

1 650 000 Kč
Hornoměstská, Rýmařov, Česko
50 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Rýmařov.