Tento inzerát byl deaktivován 21. 5. 2021

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Pronájem bytu Jesenice

13 000 Kč
V Lázních 688, Jesenice, 252 42, Praha-západ
45 m2

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu Jesenice.

Pronájem bytu 3+kk 63 m2 Cedrová, Jesenice

Pronájem bytu 3+kk 63 m2 Cedrová, Jesenice

Pronájem bytu 3+kk

Online půjčka na kauci i pračku

15 dní na trhu (od 5. 5. 2021)
poslední změna: 21. 5. 2021
Celková plocha: 63 m2

Chcete bydlet mimo Prahu, a přitom být na dosah? Pak Vám nabízíme k pronájmu byt v Jesenici u Prahy. Právě zde v ulici Cedrová se nachází velmi pěkný světlý byt v osobním vlastnictví, dispozičně řešený jako 3+kk o celkové rozloze 66,3m2 včetně 3,6 m2 balkonu, který je umístěn ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu.

Jedná se o velmi pěkné místo k bydlení, v dosahu velkoměsta, a přitom v klidném prostředí. Jesenice a její okolí disponuje širokou škálou obchodních, školských, lékařských i gastronomických služeb. Velkým benefitem je nezvykle rozsáhlá nabídka sportovního vyžití. Kvalitní dopravní infrastruktura zabezpečuje perfektní spojení autem nejen s centrem Prahy. Díky nedaleké přípojce na pražský okruh D0 je možné během chvilky dojet na hlavní dálniční tahy. Městská hromadná doprava zajišťuje pohodlné cestování ke stanici metra C Opatov nebo Budějovická nebo ke stanici metra B Smíchovské nádraží. K atraktivitě přispívá přírodní prostředí, které Jesenici obklopuje. Ať už je to Průhonický park, sportovní areál ve Vestci či rozsáhlé lesy na jihu, sahající až k Jílovému u Prahy a spousty dalšího.

V tomto příjemném bytě se při vstupu nachází šikovně řešená chodbička umožňující vstup do všech ostatních místností. Do koupelny s vanou, na samostatnou toaletu, do technické místnosti, dále pak do dětského pokoje, ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je vybaven plně funkční kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Obývací pokoj umožňuje přímý vstup na balkon s pěkným výhledem do okolí, který vybízí k odpočinku a relaxaci.

Podlahové krytiny jsou v kombinaci dlažby a plovoucích podlah. Dřevěná okna, včetně žaluzií jsou vybavena sítěmi proti hmyzu. Dostatek úložného prostoru je zajištěn vestavěnými skříněmi v jednotlivých místnostech. K bytu náleží parkovací stání přímo před domem. Internetové připojení je zdarma. Nízké poplatky za služby atraktivitu této nabídky dále zvyšují. Vratná kauce pro majitele činí 20.000,-Kč

Možnost nastěhování od 15.6.2021

Přibližná poloha

Kontakt

Nabídka ani kontakt již nejsou aktuální.