Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc

Prodej bytu 2+kk 62 m2 Balbínova, Olomouc

Prodej bytu 2+kk
4 290 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

57 dní na trhu (od 14. 3. 2021)
poslední změna: 1. 4. 2021
Celková plocha: 62 m2
Zavolejte na 800 77 55 77,
napište na info@fincentrumreality.com
nebo vyplňte formulář

Pokud přemýšlíte, jestli mít raději na dosah ruky město nebo přírodu a stále se nemůžete rozhodnout, máme pro vás řešení, v Olomouci na ulici Balbínova je k dispozici prostorná bytová jednotka o dispozici 2+kk. Skvělé pro mladé páry nebo jako investiční byt.

V bytě vás čeká velká a praktická koupelna s vanou. Její prostorové řešení nabízí místo pro pračku i sušičku a váš osobní prostor zůstává neomezen. Ložnice orientovaná na SV je neprůchozí a oddělena od obývací části bytu – nabízí tak nerušený odpočinek. Dojem zajisté zanechá prostorný a krásně prosvětlený obývací pokoj, který svou dispozicí dokresluje příjemnou atmosféru moderního bydlení. Není třeba příliš fantazie, abyste z místnosti zvládli udělat obývací část, jídelnu i pracovnu. Společně s kuchyňským koutem totiž nabízí 41,5 m2 z celkových 62 m2 bytové jednotky. Přidružený kuchyňský kout také potěší. Co nesplňuje svou velikostí, to dohání množstvím a vzdáleností pracovních ploch. Při vaření tak můžete mít vše snadno po ruce. Zvýšený pult směřující do obývací části poskytuje nejen další odkládací plochu navíc, ale také krásně vizuálně odděluje to, co je v kuchyni, od zbytku domácnosti. Nemusíte se tak stresovat neumytým nádobím, zároveň máte ale perfektní přehled o tom, co se kolem vás děje.

V horkých letních dnech rozhodně oceníte klimatizaci a když si po náročném dni uvaříte dobrou kávu, můžete si ji vychutnat na prostorné terase, která obepíná obývací pokoj s kuchyňským koutem z obou stran. Ať už tedy rádi pěstujete bylinky, nebo si vychutnáváte skleničku vína při západu slunce (a to už ze 4. patra je podívaná), přijdete si na své.

Další zástavba zde není plánovaná a vy se tak za jasného počasí můžete kochat pohledem na úchvatné Jeseníky. Parkování je možné přímo v ulici, ale s dostupností dopravy zde není problém bydlet i bez auta. V blízkosti máte jak historické centrum Olomouce, tak CHKO Litovelské Pomoraví, které je skvělým místem pro příjemné procházky i cyklistiku. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Kontakt

Nalezli jsme 143 podobných nemovitostí Prodej bytu Olomouc

3 330 000 Kč
I. P. Pavlova, Olomouc, Česko
57 m2
3 900 000 Kč
Wolkerova, Olomouc, Česko
71 m2
Mišákova 22, Povel,Olomouc, okres Olomouc
73 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Olomouc.