Drahonín, prodej pozemku, 2044m²

Drahonín, prodej pozemku, 2044m²

Prodej pozemku stavební parcely
1 226 400 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

28 dní na trhu (od 20. 1. 2020)
poslední změna: 13. 2. 2020
Celková plocha: 2044 m2
Zavolejte na +420773756720,
napište na info@rkcoloseum.cz
nebo vyplňte formulář

Exkluzivně nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 2044 m2. Pozemek je vhodný pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů, protože k němu vedou příjezdové cesty z obou..
Exkluzivně nabízíme k prodeji mírně svažitý stavební pozemek o celkové výměře 2044 m2. Pozemek je vhodný pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů, protože k němu vedou příjezdové cesty z obou stran. Pozemek se nachází na konci obce v klidné části, příjezdová cesta vede do slepé ulice, tudíž nehrozí hluk z projíždějících automobilů. Veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu (mimo plyn, který není v obci zaveden).
Poloha Drahonína je v turisticky atraktivní oblasti, v členité krajině Vysočiny, nedaleko se nachází zřícenina hradu Košíkov, přírodní scenérie Trenckovy rokle. V obci lze využít pro chvíle aktivního odpočinku fotbalové hřiště, koupaliště či sezónní posezení na výletišti, které v letním období ožívá nejrůznějšími kulturními akcemi. Obchod a školka se nachází v okolí 2 km. Vzdálenost od Tišnova 18 km, od Brna 30 km. Do obce vede autobusová linka.
Pro malebnost zdejší členité krajiny, zajímavé stavby i přívětivost lidí je obec vyhledávána turisty a rekreanty.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.
Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Pro bližší informace a případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Stránka inzerenta.

Přečtěte si: Jak na výběr parcely

Přibližná poloha

Drahonín, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko

Zobrazit na mapě:

Kontakt

+420773756720

Nalezli jsme 0 podobných nemovitostí reality Drahonín


Zobrazit kompletní výsledky reality Drahonín.